Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mivel vetted le/ vennéd le a...

Mivel vetted le/ vennéd le a lábáról azt a fiút/lányt, akivel tetszetek egymásnak?

Figyelt kérdés
Van egy srác, akivel ismerkedünk és szeretném elcsábítani. Tudtok valami jó tippet?
2011. júl. 2. 15:36
 1/10 anonim ***** válasza:

Ha tud kosarazni, és te is, akkor hívd ki egy meccsre! Nem fog ellenállni. És az seb baj, ha te nem tudsz, akkor majd megtanít! :)

Kosár helyett lehet bármi más sport vagy szabadidős foglalkozás.

2011. júl. 2. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
60%

Mi horrort néztünk és beleugrottam az ölébe :D

De volt olyan, akivel összefutottunk egy fesztiválon, és igyekeztem úgy dumálni, hogy szimpi legyek neki, rengeteg hülyeséget összehordtam :D

Mást meg, akit nem érdekeltem, néhány ügyesen elejtett mondattal, amik érdekessé tettek a szemében (ezt nem ajánlom, baromi melós utánajárni, mit mondhatsz neki, és főleg ha keveset beszéltek, akkor nagyon pontosan akkor és úgy kell mondani, amikor vevő rá)

2011. júl. 2. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Utána járok, hogy miket szeret és én is megpróbálok arról beszélni
2011. júl. 2. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
60%
Önmagam adom, különben valaki olyan csábítja el, aki nem én vagyok. Vagy beszélgethetek vele életem végéig valamiről, amit nem is szeretek, csak felhasználtam a csábításhoz?!
2011. júl. 2. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Non verbálisan. A legeredményesebb, legkifejezőbb kommunikáció a világon. És persze a legegyértelműbb is,attól függetlenül, hogy szavak nélkül történik.

Eddig mindig így alkottam, és mindig bejött :)

2011. júl. 2. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Mosolyogtam,csak mosolyogtam az én drága (mostmár)

férjecskémre:-))

Meg küldtem neki egy szép versikét sms-ben:-)

Csak nem hitte,hogy tényleg tőlem van,és utánna találkoztunk véletlenül és rám írt,repültem,már szerelmes voltam...utánna jött a mosolygás majd a járás,esküvő,gyerekek :-)))

2011. júl. 2. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
vers, almabor, bókok.
2011. júl. 2. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Úgy viselkedtem ahogy máskor.

Nem trükkökkel vettem le a lábamról hanem a hétköznapi énembe szeretett bele (és szerintem a tartós kapcsolatoknak ez a titka)

9hónapja és remélem örökké :)

2011. júl. 2. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Pfff... Még kérdezed? Nő vagy! Hass a vizuális érzékelőire! Légy szép, de még annál is szebb, menj el fodrászhoz, kozmetikushoz, öltözz kihívóbban (de csak stílusosan, ne úgy, mint egy prosti, pl. vegyél fel egy elegáns, egybe részes, testhez simuló, hosszú ruhát) és ha kész vagy, akkor hívd el egy randira.
2011. júl. 3. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
szőke cigááááááááááány wáááááááááááááááááááááááááááwóóóóűááááááááááááá
2011. júl. 3. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!