Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Még mindig tetszetek egymásnak?

Még mindig tetszetek egymásnak?

Figyelt kérdés
Párok, akik már régebb óta együtt vannak és fiatalon jöttek össze, nem furcsa, hogy megváltoztatok? Vagy fel se tűnik?
2011. júl. 14. 15:56
 1/7 anonim ***** válasza:
82%
Mi 8 éve vagyunk együtt, közben már gyerkőc is lett, mindketten megváltoztunk kívül-belül, de alkalmazkodtunk, nem volt furcsa. Szeretjük egymást még mindig :)
2011. júl. 14. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
87%
Fel sem tünik, mivel mindennap együtt vagyunk, látjuk egymást. Egy cseppet sem zavar, hogy az egykor nagyon jóképü, jól kinéző pasim ma 110 kg-os pocakos 50-es. Igy is imádom. Igaz én sem 40 kg vagyok mint 30 évvel ezelőtt, és ő is szeret igy is.
2011. júl. 14. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
44%
13 éves koromban ismertem meg igazán Őt. Osztálytársak voltunk,és bár mindig volt köztünk valami, csak ekkor vettük ezt észre. Egy táborba jelentkeztünk, ahol egyik este volt egy kis tánc... Hozott egy DVD-t, amin gyönyörű keringők voltak, és felkért táncolni (csak később árulta el, hogy a DVD-t direkt miattam hozta :D). Ott 13 évesen végigkeringőztük az estét. Nagyon romantikus volt. Azóta is minden egyes újabb csóknál belészeretek. Mintha ugyanazok volnánk, akik akkor az estén. :)
2011. júl. 14. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
26%
Igen, a párom nagyon jóképű és fizikumú még mindig, igaz, rengeteget tesz is érte, ahogy én is. Nem engedtük el magunkat, így miért ne tetszenénk? :)
2011. júl. 14. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
8 éve ismerjük egymást a feleségemmel. Neki a kockás has a mindene. Elég nehéz mostanában tartanom, majd besz@rok, hogy megmaradjon. Néha már a strandon is ciki , mert rajtam kívül már csak 1-2 16 éves van lekockázva.
2011. júl. 14. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mi már lassan 6 éve vagyunk együtt a párommal. Ő ez idő alatt volt kövérebb is, de szerencsére újra a régi, mert úgy jobban tetszett amilyen akkor volt amikor megismerkedtünk. De akkor sem a testalkatáért szerettem bele, hanem a sármos arca tetszett. De az mai napig nagyon :
2011. júl. 14. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Kicsit híztunk mindketten, de szerencsére nekem nagy elhajlásnál is csak 3-4 kg-ot ingadozik valamilyen irányban a súlyom. Amikor észrevettem, visszafogytam tornával/diétával. Neki kicsit több jött fel, bár arányaiban hasonló "mennyiség". Egyszer annyit jegyeztem meg, hogy a régi izmait hiányolom (heti 1-2 alkalommal járt konditerembe, tehát nem lehetetlen küldetés).

A feleslege miatt a munkatársai piszkálták, emiatt és a meleg miatt most amúgy is kevesebbet eszik. Szerintem pikk-pakk ledob ő is 4-5 kg-ot így.


Mondjuk a vicces a helyzetben, hogy picit husibban jobban tetszettem neki, de magamnak nem, ezért is diétáztam. Nála azért necces a hízás, mert férfi létére nőiesen hízik, combra, fenékre, derékra.

2011. júl. 14. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!