Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit értesz érzelmi zsarolás...

Mit értesz érzelmi zsarolás alatt?

Figyelt kérdés
2011. júl. 3. 08:05
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
62%

pl:

csaj éppen szakít a pasijával, majd a pasi beszól:

"ha velem nem sikerül, akkor senki mással sem fog sikerülni"

v

"ha velem nem sikerül, vajon ki mással sikerülne?"


(na ez pl Brigitte Jones naplójából való)

2011. júl. 3. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
96%

Azt, ha valaki valami irreális vagy tőlem nagyon távol álló dolog megtételére kér azzal a mondattal kísérve, hogy "Ha erre nem vagy hajlandó, nem is szeretsz!"

20+/N

2011. júl. 3. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
95%
Tudják, hogy nem tudok nemet mondani,sokan ezt kihasználják, és ha nemet mondok, akkor megkérdezik ártatlanul, hogy mi a bajom.
2011. júl. 3. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
97%
"Ha elhagysz, én öngyilkos leszek."
2011. júl. 3. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
vagy ha azzal áll elő, hogy az exbarátnőm ezt megtette értem...
2011. júl. 3. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
95%
Nekem is volt ilyen.47 éves pasi fölakart szedni engem mikor 26 voltam és tolakodó volt nagyon.Visszautasítottam és azt mondta,hogy még egy ilyen nyitott pasit úgyse találok főleg gyerekkel mint ő.
2011. júl. 3. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem akartam megtenni neki valami szívességet p.l:elmosogatni mert nem volt kedvem(ahányszor elmentem, hozzájuk már a második tali után beakart fogni mindenféle házimunkára én meg nem azért mentem).Nekem gyanús volt.Azt mondta ,hogy akkor hazakísér és befejeztük de ez a szitu többféle szívesség visszautasításnál előfordult.
2011. júl. 3. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
96%
Ez a lelki terror. Tipikus mondatok: "Nem is szeretsz igazán", "Bizonyítsd be, hogy szeretsz" (és bármit megteszel az mind kevés), "Ha elhagysz, öngyilkos leszek", "Ha tényleg szeretnél". És az oktalan gyanúsítgatással lehet még lelkileg zsarolni az embert (áldozatot).
2011. júl. 3. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

-Én vagy a szüleid, válassz!

-Nem is szeretsz igazán!

-Azt hittem számíthatok rád...

2011. júl. 3. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Pl mint én az előbb...

Megkarmoltam a Drágámat, ezért itt akart hagyni, már majdnem a kocsiban ült, én meg mondtam neki, hogy ha nem jön vissza egy csókért, kereshet másik csajt.. :D

Persze ezek poénok, de ez a

"vonat elé vetem magam, ha szakítasz"

"Ha elmész a haverokkal, szakítok"

"Ha itt hagysz, öngyilkos leszek"

Meg egyéb mondatok...

2011. júl. 3. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!