Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet az, hogy egy 18...

Hogy lehet az, hogy egy 18 éves lány annyira pénzéhes, hogy egy vacsimeghívás tán odaadja a testét? Meg akármikor iszik meghívatja magát és büszke, hogy nem költött semmit?

Figyelt kérdés
2011. júl. 3. 20:24
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
84%
Hát... én sem vagyok túl jó véleménnyel ezekről a lányokról. Mondjuk ezekhez hülye pasik is kellenek, meg olyan pasik is, akiknek villogásra kell a fullextrás csaj-ezekről a pasikról sincs jó véleményem. Nem is amiatt van rossz véleményem ezekről a csajokról, mert lefekszenek a vacsimeghívás után a pasival (úgyis fizetve lett a vacsora, még húzhatta is volna a pasit...), hanem a kihasználás miatt. Aki meg direkt kihívóan hívatja magát piára a bárban... gáz. Főleg ha erre büszke. Alapból nem tetszik, ha vki olyasvmire büszke, amiért nem dolgozott meg-a potyapiát meg azért kapják, mert kivételesen szépek, azzal meg születtek. Én egyébként sem szoktam piát elfogadni első körben olyan pasitól, aki ismerkedni akar, még ha vevő vagyok az ismerkedésre, akkor sem. :P.
2011. júl. 4. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
36%

A ki vacsoráért szexel,

az már feljebb lépett a "ranglétrán" a ku*vák között...


Hiszen eggyel alatta vannak azok, akik egy italért a dizsi Wc-jében lesz*pnak...


Ez alatt meg akik ingyen...


Ez alatt meg akik fizetnek is a pasiknak!!

2011. júl. 5. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
66%
És milyen ember az aki ilyennel szóba áll???
2011. júl. 5. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
És milyen ember az, aki az alapján ítél el mást, hogy kivel áll az szóba?
2011. júl. 5. 17:23
 15/19 anonim ***** válasza:
ha igazán pénzéhes lenne, egy vacsiért nem adná oda magát...
2011. júl. 5. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
nem a vacsiért. hanem azután. egy szegénnyel nem lenne ez azonnal.
2011. júl. 5. 18:42
 17/19 anonim ***** válasza:
78%

Az én ismerőseim között is van egy ilyen leányzó, szintén 18. Az ilyen viselkedés mögött lennie kell valamilyen lelki problémának (legalább is szerintem). Például kompenzálni akarja a béka feneke alatt kuksoló önbizalmát. Majd koppan egyet és észhez tér. :)

18/L

2011. júl. 5. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%
én azt tapasztaltam eddig hogy a férfiak ezeket a nőket becsülik meg...a környezetemben rengetegen vannak így, nem is kell messzire mennem, unokatesóm hülye k*rvája minden hétvégén viteti magát valami plázába meg wellness szállodába persze ő még 1 ft-ot sem fizet bele a dolgokba...mégis együtt vannak 5 éve. és még sorolhatnám a példákat..
2011. júl. 5. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
57%
Nem pénzéhes ő hanem csak kihasználja azokat akiket lehet.
2011. júl. 5. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!