Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a fekete-pin...

Mi a véleményetek a fekete-pink koszorúsányruha kombinációról?

Figyelt kérdés
A 7 koszorúslányból kettőnek nem tetszik, bár azt mondták, hogy felveszik a kedvemért. Szerintetek nem jó? Nem értem mi nem jó benne? Jobb lenne valami ostoba baracvirágszinű vagy világoskék(fúj)?
2011. júl. 4. 08:46
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
83%
Nekem ez látatlanban egy picit r...ncos. Valahogy esküvőre sok. Szerintem.
2011. júl. 4. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
47%
Ha neked bejön akkor sztem nyugodtan.Nekem is tetszik :) nem hagyományos babaszínű amitől rögtön émelyegni kezdek :)
2011. júl. 4. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
82%

A fekete-pinkkel csak az a bajom, hogy igazából nem illenek össze, nem szépek együtt, mégis sokan hordják, tudom.

Akkor legyen simán pink, vagy fehér-pink, amik passzolnak is. Fekete-pink kombinációt ízléses nő 16 év fölött nem vesz fel.

2011. júl. 4. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
67%
Vagy ha a pink önmagában ostoba, akkor egy tök más szín. Mondjuk zöld.
2011. júl. 4. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Képpel könnyebb lenne erre válaszolni.
2011. júl. 4. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%

Ezek pl szépek:


[link]


[link]


Ez már nem való esküvőre:

[link]


Nincs képed róla?

2011. júl. 4. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

[link]


[link]


Én ilyenekre gondoltam. Biztos nem adok rájük zöldet vagy ilyesmit, utáom ezeket a szineket, csak a cikláment, feketét, lilát szeretem. A dekor is pink lesz.

2011. júl. 4. 08:58
 8/22 anonim ***** válasza:
50%
Ezek szépek. Mondjuk ha van vörös hajú koszorúslány jelölted, az nem csodálom, hogy nem értékeli. Egyébként meg nem róluk szól egy esküvő, hanem a párról. Ha nem tetszik nekik a ruha, ne legyenek koszorúslányok. Ennyi
2011. júl. 4. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Amit linkeltél az szerintem teljesen elfogadható! És szépek!
2011. júl. 4. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Szebbek, mint amire kép nélkül gondoltam, de mivel ez nem az én stílusom, én is azt mondanám neked, mint a koszorúslányaid: felveszem, ha akarod, de nem tetszik.
2011. júl. 4. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!