Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen csúnya szót mondtál a...

Milyen csúnya szót mondtál a párod testvérére, vagy más családtagjára? Miért?

Figyelt kérdés
Párod rakciója mi volt rá?
2011. júl. 4. 09:24
 1/6 anonim ***** válasza:

Húgára mondtam már azt, hogy kis csitri, vagy elkényeztetett liba. Persze nem előtte, csak simán a páromnak, amikor felhúzott a hugica már századszorra.


Még a páromnak állt feljebb. Pedig nekem volt igazam. Na ugye, hogy elkényeztetett liba? :)

2011. júl. 4. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Soha nem tennék ilyet, de ő se merje venni a bátorságot erre.
2011. júl. 4. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A hugára mondtam, hogy kétszinű és hazudos. Tényleg az volt, olyanokat hazudozott rólam, hogy pff. Persze ő neki hitt. Szerencsére már csak ex.
2011. júl. 4. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Én sem tettem volna ilyet,de kicsúszott a számon,mivel tegnap ilyen akadálypályán voltunk és kb 20m magasan voltunk,amikor elkezdték direkt rángatni a kötelet,és én többször mondtam nekik hogy hagyják abba,mert könnyen leeshet az ember vagy bármi lehet,erre tovább folytatták,és én erre kiböktem azt a szót.Tudom nem kellett volna,dehát ideges is voltam,meg minek értetlenkednek egy ilyen pályán ahol nem is szabadna mást akadályozni mivel baleset is történhetett volna.
2011. júl. 4. 09:42
 5/6 anonim ***** válasza:
Jól tetted hogy beszóltál neki,jogos volt :D Ilyennel ne szórakozzanak mert tényleg veszélyes lehet -.-
2011. júl. 4. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
milyen szót?
2011. júl. 4. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!