Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tesóm miért ilyen velem?...

Tesóm miért ilyen velem? Sosem szeretett úgy, mint egy testvért illene!

Figyelt kérdés

Tesóm viselkedése egyben titokzatos, de bántó is :-(..


Ma: Mondom neki "Majd ha elmész orvoshoz oda mehetek a te gépedhez, mert az enyém lassu?"

Ez a válasz: "Elb*sztad, le is van kódolva"

Utánna valaki hívta és valamilyen kártyáról beszéltek, én meg tök kedvesen rákérdeztem hogy "Milyen kártyáról beszéltetek?" Ez volt a válasz "Semmi közöd hozzá"

Ehhez hozá társul hogy nagyon irigy velem szembe..

Azt nem értem hogyha ugysem lesz itthon, megy dokihoz, akkor mért fáj neki ha addig oda mennék az Ő gépéhez kicsit játszani rajt??

Másik: Engem sosem tisztelt úgy mint egy igazi tesót, csak a bátyámat,Őt viszont annál inkább..

Volt már olyan is hogy mondta anyu hogy menjek be és mondjam neki hogy ebéd, bemegyek mondom neki hogy "gyere enni azt üzeni anyu" erre a válasz "menjél ki a k*rva anyádba"

Szóval nem értem ezeket a hangnemeket..

Ha már kicsit jól érzem magam a barátnőimmel, akkor már olyanokat mondd hogy "amit ti csináltok fel kéne rakni az internetre, mert ilyen hülyéket keresnek nap mint nap"

Ezek elég fájó dolgok, főleg hogy én probálok vele egy jó testvéri viszont kialakítani, mert ha majd fenőttek leszünk jó lenne, ha nem válnánk el egymástól annyira, hogy szinte meg sem ismerjük majd egymást..

A másik tesómmal jó a kapcsolatom, szeretjük egymást.. És rá mindig számíthatok ha majd felnőtt leszek..

Úgy érzem hogy akiről a történetem szól testvérem sosem fog szeretni.. Egyszer azt mondta azért gyűlől, mert én vagyok a házban az egyedüli lány , és kiskoromba körbe ugraltak a szüleink, őt meg nem..


Ez akkora hazuság amúgy is, körbe járta már tesóm a 22 éve alatt a világot, amég én csak osztálykirándulásokon vettem részt,meg egyszer szüleimmel elmentem a balatonra.. Ennyi kifújt..

Ő meg már volt

Bécsbe

Budapesten

Németországba

Romániába

Ezeket mindd anyujék fizették neki.. Ezért az a hála hogy meglopja őket, meg szarba se nézi őket..


Miért ilyen velem a testvérem?


2011. júl. 4. 09:54
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
szerintem annyi, hogy nagy korkülönbség van köztetek. valamiért nem bírhatja az ilyen fiatalokat. nem nagyon tudsz neki mit csinálni, nekem is vannak ilyen ismerőseim, csak mindketten lányok. Majd ha ő is idősebb lesz és te is, talán akkor változhat a kapcsolatotok
2011. júl. 4. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 Nessie válasza:

Szerintem kisebbségi komplexusa van veled szemben. Pedig nemtudom miért, mert ha azt mondod, hogy olyan sok helyen járt. Lehet, hogy nem igazi barátok azok a "haverok" és irigyel téged, mert neked igaz barátaid vannak. Nekem is volt ilyen bajom, igaz, a barátnőmmel. Állandóan kiközösít, és csak a másik barátnőmmel van. És persze ez nagyon fáj. Szoval lehet, hogy élvezi, amit veled művel. Erre tudomásom szerint 2 féle megoldás van.


1. - Engem aztán NEM ÉRDEKEL!

Az "Okos enged szamár szenved" mód. Mikor így kiabál veled, ne vágj szomorú képet. Vonj vállat és menj el. Majd egyszer csak megunja. (Gondolom én xD) Például mikor mondod neki, hogy jöjjön ebédelni, és kiabál veled, ilyesmit mondj neki, hogy: Te bajod, te maradsz éhen - Nem kell ilyen hangnemet használni. De ami fontos, hogy NE lássa rajtad, hogy kihoz a sodrodból.


2. - Egyenes beszéd

Mikor csúnyán beszél veled, menny oda, nézz a szemébe (xD) és mondj neki valami ilyesmit: Öntsünk tiszta vizet a pohárba, Mi a bajod VELEM? - Ha pl. olyat mond, hogy r****c vagy, akkor kérdezd: Mit csináltam én te veled, amitől így beszélsz velem? - Vagy valami ilyesmi. És ha megint ilyesmit mondd, állandóan kérdezd, míg nem tud valami jó indokot mondani, hogy valamit csináltál vele, vagy ilyesmi. És akkor legalább megtudod, miért "gyűlöl" téged. Ha verekedős természetű, akkor apukád kérdd meg, hogy legyen ott. Nehogy behúzzon neked. Bár, ha 22 éves, lehetne egy csöpp esze.


Én a 2. megoldást javaslom, tudom, hogy nehéz odaállni, de legalább letisztázhatod a dolgokat.


Sok szerencsét! Remélem beválik! ^^ :D

2011. júl. 4. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

nálunk is dettó ez volt...anyu ugyanúgy nevelt mindkettönket,mégis tesóm szerint én velem mindig kivételeztek(közben csak ő akart mindig többet).szóval az egész gyerekkorom cseszegetésekkel volt tele,ha vissza szóltam akkor már ment a "mit képzelek magamról,neki én ne merjek vissza feleselni"aztán a cuccaimat,pénzemet elszedte mindig,de ha én bármihez hozzá mertem nyúli,már vagdalózott,ha elkértem nem adta.a haverjai előtt én voltam az imádott hugica,otthon meg elmondott minden fajta szakadt ri..ncnak(közben meg ő hozott haza 3naponta új faszit).

na mindegy is,lehetne hosszan sorolni a dolgaim.

szóval egyszer robbant nálam a bomba,kitálaltam neki mindent,azóta szóba se állunk,és még az utcán se köszönünk,rá se nézünk a másikra.ez volt 3éve...

én 27éves vagyok,ő 33,úgyhogy ki lehet nálunk zárni a "majd felnő hozzá" opciót.

2011. júl. 4. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!