Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Vannak itt rajtam kívül...

Vannak itt rajtam kívül egykék? Szerettetek volna testvért? Nem rossz így egyedül?

Figyelt kérdés
2011. júl. 17. 17:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Egyke vagyok,örökbe fogadtak,nem lehetett testvérem,de világéletemben is egy tesóra vágytam:)Dehogynem,rossz egyedül..:( Lehetnél a tesómxD

15/L

2011. júl. 17. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
Énis egyke vagyok. Mindig is szerettem volna egy öcsit vagy hugit.*-* De, elég sz"r egyedül..xD De jó, mert ha valamit szeretnék(mittudom én példa.: 1 nike cipőt) kövi hónapban vagy azután megkaptam./nem.vagyk.elkényeztetve./ De rájöttem,ha szeretnék valamit nem karácsonyra meg nem szülinpomra kaptam volna meg.
2011. júl. 17. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

17:50

Oké:D


Én 21 vagyok, lett volna egy húgom, most lenne 17, de sajnos meghalt:(

Rossz egyedül, sokat unatkozom, mondjuk annyiból tényleg jobb, hogy anyagilag mindent megkaptam, de hát az csak anyagi, nekem pl. nem kell egy 30ezres cipő hiába veszik meg, jó lett volna 2-3 ezres is csak legyen valaki akivel el lehet hülyülni, nem volt így jó felnőni, meg túl sok figyelmet is kaptam ez miatt, féltettek így félénk lettem és visszahúzódó típus, minden kis apróságtól féltettek.

2011. júl. 17. 18:04
 4/11 anonim válasza:

2. vagyok és részvét.:S

Hidd el tőlem is mindent szinte tiltottak..:\

2011. júl. 17. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

egyke vagyok és nekem ez így pont jó

szeretek egyedül,nem féltenek túlzottan,nem vagyok elkényeztetve, ha meg magányosnak érzem magam átmegyek barátnőkhöz

ha most anyáék bejelentenék,hogy kistesóm lesz,nem örülnék neki

14/L

2011. júl. 17. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

egyke vagyok, igazán sosem vágytam testvérre.

a barátokkal is el lehet hülyülni, persze a testvéri kapcsolat szorosabb. bár van, aki annyira szereti egyes barátait, h fogadott tesóként tekint rájuk.

sajnos kevés igazán jó testvéri viszonyt láttam eddigi életem során.

2011. júl. 17. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Pedig örülnék egy lány testvérnek, jó lenne, mindent elmondhatnánk egymásnak.
2011. júl. 17. 18:50
 8/11 anonim ***** válasza:

Én is egyke vagyok, és pár évet kivéve mindig is vágytam egy testvérre, de sajnos a szüleimnek sokat kellett próbálkozniuk, sokáig nem jöttem össze, és kistestvér már nem is sikerült.

Alapvetően az egyedüllét nem zavar, elfoglalom magam, inkább akkor, ha családdal megyünk valahova, vagy nyaralás, ilyenkor nagyon jól jönne egy testvér. Kicsit unom már, hogy sokszor én vagyok a középpontban, nem az én stílusom, jobb szeretném, ha megoszlana a figyelem.

16/L

2011. júl. 17. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Szia!


Remélem nem baj,hogy írok,bár nem egyke vagyok.Először is részvétem a testvéred miatt:(

Nekem 2 testvérem van. Mikor kicsi voltam,szerettem volna,hogy tudjak kivel játszani.Megszületett az öcsém.Ő 3 évvel fiatalabb nálam.Vele sose volt baj.Aztán később szerettem volna egy lánytestvért is,hogy tudjak kivel babázni,játszani.Őt is megkaptam.Viszont kellett várni vele, így túl sok lett a korkülönbség köztünk(szerintem). Ígérgettük,hogy majd játszunk vele,meg vigyázunk rá.. Ez egy darabig működött is,míg pici volt. Viszont egyre több a tanulni valónk, mindkettőnknek vannak barátai, így az időnk nagyrészét velük töltjük. Most a húgom van úgy,hogy magányosan érzi magát,és a természete is elég furcsa. Hisztizik,kiabál,csúnyán beszél.. Ráadásul nem is lányos. Úgy vártam,hogy valakivel beszélhetek majd fiúkról, megcsinálhatom a haját,segítek neki az öltözködésbe.Erre még a haját sem lehet megfésülni, szoknyát se vesz fel.. Majdnem olyan,mint egy fiú. A szüleink sokat dolgoznak,így a barátommal sokat kell rá vigyázni. Persze,örülök neki,meg szeretem. Csak amire eljutunk addig,hogy talán megváltozik,addigra már valószínűleg nem itthon fogok lakni.

Úgyhogy, egy részről megértelek,amiért szeretnél egy testvért.De hát látod,én sem így képzeltem..:)


17/L

2011. júl. 18. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Van egy nővérem, de bár ne lenne...

20 éve semmi egyebet nem csinál, csak keseríti az életemet, a szüleinket már kicsinálta, teljes káosz.

2011. júl. 18. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!