Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan ne csak magammal...

Hogyan ne csak magammal legyek elfoglalva, hanem a többi emberre is tudjak figyelni?

Figyelt kérdés
Magammal törődöm csak, a cukorbetegségem jár a fejemben egyfolytában, nem tudok leszakadni a vele való szorongásról.
2011. júl. 4. 23:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Milyen súlyos a cukorbetegséged?Amúgy nézd meg Erős Antóniát milyen pozitívan áll hozzá.
2011. júl. 4. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hasonló, bár nem ugyanolyan cipôben járok.

Trombózist kaptam. Napi 2x kell szurizni, és egyfolytában rettegek, hogy elrontom vagy kimarad és meghalok álmomban pl., pedig lassan 1 éve csinálom. Ha jön a szuriidô, már szinte "A cápa" zenéjét hallom.

Egyébként kisbabám van, pörgôs munkahelyem, úgyhogy olyan sok idôm nincs magamra. A családom szeret, a munkámban is sikeres vagyok, mégis tiszta idegroncsnak érzem magam a félelemtôl és a dühtôl, sokszor sírok, ha nem látnak. Napközben meg kapkodok, próbálok a mának élni, csak azért is erôs lenni és még élvezni is az életem "napos felét". Nagyon remélem, hogy egyszer talán beletörôdöm, megszokom vagy akármi, mert ez "nem állapot". Legszívesebben kifutnék magamból keresni egy másik egészséges gazdatestet vagy csak kérem vissza a régit!

2011. júl. 5. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hát sokat kell beszélgetned, vagy lefoglalni agyad valamivel. AZ lenne a lényeg ugye hogy ne folyton ezen járjon. Szóval el kell vonni a figyelmed.


Meg ha kibeszéled magadból akkor utána már könnyebb lesz a többiekre figyelni.

2011. júl. 5. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Tényleg egyetértek, hogy le kellene foglalnom magam, mert szinte semmi elfoglaltságom nincs
2011. júl. 5. 20:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!