Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Segítség! Apám a főnököm! Mit...

Segítség! Apám a főnököm! Mit tegyek? Van egy cégünk. Most kezdtem el dolgozni mert végeztem.

Figyelt kérdés
És velem a legszigorúbb.. Egyre többet követel ha elfáradok csesztet Nem úgy mint a többi embereit.. azokkal nem csinálja ezt. Csak velem olyan ideges vagyok... Nem tudom mit csináljak vele.. Köszönöm a válaszokat. 24F
2011. júl. 5. 17:54
 1/6 anonim ***** válasza:
Le kellene ülnöd vele megbeszélni. Valószínűleg el akarja kerülni még a látszatát is annak, hogy kivételezik veled. Mondd meg neki, hogy te nem is várod, hogy kivételezzen veled, de átesik a ló túloldalára, és ez neked rosszul esik.
2011. júl. 5. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én ugyanígy vagyok, totál átérzem a hlyzetedet! És hidd el, EZ MÁR CSAK ROSSZABB LESZ! Minél hamarabb menj el onnan és keress más munkát! Bele fogsz őrülni, nekem már sikerült is. Ne járj úgy, mint én.

Hiába beszéled meg vele és blabla, nem fog változni a helyzet, tudom, évek óta ez a nóta megy nálunk. Szóval minél hamarabb menj el onnan!

2011. júl. 5. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
azért csinálja, mert azt akarja, hogy jobb legyél nála majd ha a helyébe lépsz, hogy megtanítson arra, amire kell (bár nekem se tetszene)
2011. júl. 5. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hát nekem már nagyon elegem van egyre többet követel... Ha valamit elcseszek ordít velem.. ár legszívesebben elmenekülnék.
2011. júl. 5. 18:01
 5/6 anonim ***** válasza:
Pontossan azért mert az apád (is)és ha igazságtalanul csesztet vissza tudsz neki beszélni,ha kell a többi alkalmazott elött IS.Azért mert alkalmazottként nála dolgozol,az nem jelenti azt,hogy úton útfélen megalázhat.
2011. júl. 5. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Most nem tudom, vagy hallottam vagy olvastam valahol, de az illető ugyanígy az apja munkahelyén kezdett el dolgozni. És az apja a legalja melót adta ott neki, nem tudom miket kellett cipekednie, stb... Nem másért, hanem ez azért volt, mert az apa sem odavetett könnyenjövő, fasza melóval kezdett, aki azóta vezető lett, hanem meg kellett küzdenie neki is, és azt mondta azért adta ezt a munkát a fiának, és nem egy jobb pozíciót, mert így tanulhatta meg és látott bele legjobban, milyen munkát csinálnak az alkalmazottak és sokkal jobb főnök válik így belőle, mert pontosan tudja a munkafolyamatot és mit hogyan kéne. A fiú azt mondta még, hogy igaza volt az apjának-persze visszatekintve.
2011. júl. 5. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!