Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Dolgozo csaladosok: hetkoznap,...

Dolgozo csaladosok: hetkoznap, miutan dolgoztatok mit szoktatok fozni? Mennyi idot toltotok a fozessel ilyenkor?

Figyelt kérdés
Olyan csaladosokat kerdeznek, akiknel mindket felnott dolgozik es van 1 vagy tobb gyerek (kisebb gyerekek). Melyik fel foz es milyen tipusu eteleket, milyen gyakorisaggal? Erdekelne, hogy mire van idotok munka utan hetkoznap.
2011. júl. 5. 18:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Mindketten dolgozunk. Én előbb érek haza 5-kor férjem este 8-9 körül. Én amint haza értem egyből elkezdek főzni.. van amikor pörit vagy rakott krumplit csinálok attól függ mihez van kedvem. 1 kislányom van 5 éves. De ő a napköziben eszik. Sajnos külföldön élek és nincs itt az édesanyám hogy segítsen szóval én oldok meg mindent. 30N
2011. júl. 5. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Es minden nap fozol vagy teszel el? Tudom, hogy sokan 2-3 napra foznek. En akarmennyit fozok, mindig vagy elfogy vagy mar nincs kedvem megenni kovetkezo nap (nem birom megenni a hust, ha fel van melegitve). Mi is kulfoldon elunk, nincs segitseg.
2011. júl. 5. 18:18
 3/11 anonim ***** válasza:
Az a baj hogy nem eszem meg már a fagyasztott kajákat szóval igen mindennap főznöm kell.. és megkérdezhetem hol élsz? Én Németországban.
2011. júl. 5. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

5-ből 4x főzök,mivel másnap ebből még ebédet is tudjak vinni(párom eszi a menzásat,én nem enném meg)


Gyakorlatilag mindent megfőzök,akkor is ha több idő.Mindketten fél5kor végzünk,együtt főzünk,vagy egyikőnk főz,másik elmosogat,vagy más házimunka,igy 1 óránál több sosincs ilyennel töltve

2011. júl. 5. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
En az USA-ban elek. Eltem en is Nemetorszagban par evig. Kaja megoldott lenne, csak kilepsz es ott a sok etterem, de ha nem 100 kilos akar lenni az ember, muszaj magara foznie valami egeszsegesebbet.
2011. júl. 5. 20:29
 6/11 anonim ***** válasza:

Próbálj előkészülni egy hétvégén

mindenféle húsit pácolj vagy paniroz lefagyasztod mikor kell kevés olaj betolod a sütöbe fél órára, fasirtot is gyárthatsz keverhetsz bele mindenféle zöldséget.

Fagyasztott zöldségekből gyors fözelék, leves kockával felteszed föni mellé gríz gomboc.

2011. júl. 5. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Én amikor az USA-ban éltem,éjjel nappal dolgoztam.. Szó szerint.

Rengeteg fagyasztott kész ételt lehet vásárolni,és te tudod,hogy milyen OLCSÓ !! Tehát elég,ha hétvégén csinálsz egy nagy bevásárlást fagyasztott zöldségekből,rántott,bepanírozott husokból,és ha nagyon sietsz,csak kisütöd,vagy melegítesz. Persze hétvégén,vagy amikor van szabadidő,főzni is kell "rendes" kaját.. :)

Én imádtam a dobozos leveseket. 50 évvel előrébb vannak a mirelitt,konzerv,és zacsis ételekkel,mint mi.Nem hízlalnak,és kalóriaszegények. Nem utolsó sorban,olcsó. 70 dolcsiból,egy hétre bevásároltam. :)

2011. júl. 6. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Rengeteg fagyasztott kész ételt lehet vásárolni,és te tudod,hogy milyen OLCSÓ !! Tehát elég,ha hétvégén csinálsz egy nagy bevásárlást fagyasztott zöldségekből,rántott,bepanírozott husokból,és ha nagyon sietsz,csak kisütöd,vagy melegítesz.


En ezt nem tehetem meg, mert csak biot eszem...nagyon hizekony vagyok (ha nem figyelek oda 1-2 honapig, egybol felugrik 10-15 kg). Panirozott, olajban sult eteleket nem eszem, mirelitet sem. Szerintem az ilyenek borzaszto egeszsegtelenek mindenkinek...te nem hiztal meg ezektol? Lehet, hogy szerencses genjeid vannak.

2011. júl. 6. 15:45
 9/11 A kérdező kommentje:
Es a zacskos leves tele van MSG-vel...lehet, hogy nem hizlal, de nem egeszseges.
2011. júl. 6. 15:46
 10/11 anonim ***** válasza:
Én nem híztam,sőt ledobtam 10 kg-ot.
2011. júl. 6. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!