Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kimennél Ománba dolgozni? Jó...

Kimennél Ománba dolgozni? Jó fizetésért, családdal együtt mehetnél, mivel itthon sajnos a szakmádban nem tudsz elhelyezkedni, szinte sehogy.

Figyelt kérdés
Nem tudom, teljesen más világ... Van itt valaki, aki volt már iszlám országban, esetleg ott is él?
2011. júl. 5. 18:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen,az unokatesóm...Családdal ment ki egy éve vannak ott,nem akar visszajönni :)) Sziria
2011. júl. 5. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
74%
Iszlám országba én nem nagyon mennék.
2011. júl. 5. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
75%
*nem akarnak
2011. júl. 5. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
88%
állítólag ott más a felfogás, ha van kedvük dolgoznak, ha nincs akkor most nem. Ha a buszsofőrnek van kedve megállni abban a megállóban akkor megáll ha nem akkor várhatod a következőt. Nincs annyi stressz.
2011. júl. 5. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Semmi pénzért. És ezt komolyan mondom,nem tudnának olyan pénzt mondani,hogy én odamenjek.
2011. júl. 5. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Akik ennyire ellenzik, megmondanák, hogy konkrétan miért? Kíváncsi vagyok. Köszönöm az eddigi hsz-eket.
2011. júl. 5. 18:53
 7/12 anonim ***** válasza:
85%
Biztos vagyok benne, hogy sok tapasztalatot lehetne szerezni egy merőben más felfogású közegben, de én "túl európainak" érzem magam oda.
2011. júl. 5. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
84%

Mi Kuvaitban éltünk, igaz akkor még nagyon kicsi voltam, nem sokra emlékszem. DE a szüleim nagyon szerettek kint élni. Bár azt hozzá kell tenni, Kuvait egy gazdag ország, nem tudom milyen egy szegényebb helyen..

Én a helyedben tuti kimennék. Tök jó kaland.

2011. júl. 5. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

miért ne, ha nem tetszik, 1-2-3 x év után hazamész


én Egyiptomban lakom 4,5éve.


Állítólag Omán is ahsonló, csak annyi a különbség, hogy nincs alkohol a kocsmákban, de nem tudom. Volt főnököm lakik ott, jól elvan, ahogy látom a fészbukját


de járjatok utána a helyi szokásoknak, ha Egyiptomhoz, Tunéziához hasonló laza ország, és nem olyan mint pl Jemen, vagy Afganisztán, akkor jó :D

2011. júl. 5. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
75%
Az a helyzet, hogy sajnos semmit (nem keveset, hanem konkretan semmit) nem tudunk mi, nyugati emberek az ilyen orszagokrol. Igy nem lehet megmondani, hogy jo otlet-e. Meg kell probalni, meg kell nezni, aztan valakinek vagy tetszik vagy nem. Teljesen mas vilag - lehet, hogy epp emiatt tetszene, megszoknad. Ha meg nem, hat nem, nem muszaj ott maradni. Egy par honap utan ugyis kristalytisztan fogod latni, hogy neked valo-e. De miert hagynad ki a lehetoseget? Ne a sztereotipiak alapjan itelj, nem tudod, hogy milyen egy orszag, amig ott nem elsz. Lesznek, akik azt mondjak, hogy milyen jo, lesznek, akik rosszkent irjak le, mert mindenkinek mas jon be. Az iszlam orszagok is mind masok, nem lehet altalanossagban beszelni roluk.
2011. júl. 5. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!