Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A legtöbb szülő miért gondolja...

A legtöbb szülő miért gondolja azt hogy a 20 év körüli lányokat az idősebb 30 év körüli férfiak csak szexre akarják használni?

Figyelt kérdés

Annyi ilyen kérdés van és a legtöbb kérdés általánosítás hogy az összes kicsit idősebb férfi csak meg akarja őket....

Miközben egy ilyen korú férfi előbb vágyik komoly kapcsolatra mint a lány korabeli fiú és annak is sokkal nagyobb az esélye hogy egy olyan korú előbb átveri őket!Mi ez a nagy általánosítás?


2011. júl. 5. 19:28
 1/8 anonim ***** válasza:
43%

Azért mert 10 esetböl 9 csak sexre akarja.

Ha este szembe jön veled egy 6 fös cigány banda, akkor mire gondolsz? Gondolom félni fogsz tölük, pedig nem minden cigány himivarsejt, csak a nagy többség.

2011. júl. 5. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
gondolom ők is voltak ennyi idősek:P
2011. júl. 5. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

A legtöbb szülő onnantól kezdve, hogy a lányuk 13éves lett úgy gondolja, hogy csak szexre akarják használni a fiúk.


Amúgy szerintem nem is az, hogy ezt gondolják, csak sok szülő tündibündi mami kedvence csillagszemű juhász külsejű fiúcskát akar a lányának, és egy 10 évvel idősebb pasival úgy vannak, hogy a fenébe, ez nem olyan mami szép fiúcskája.

2011. júl. 5. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
67%

Ezt én sem értem, mindenki általánosít, pedig szerintem minden ember más, nem lehet ráhúzni a sablonszöveget senkire és egy párkapcsolatra sem!


Én 19 éves vagyok, a barátom 33, 10 hónapja vagyunk együtt, ebből 6 hónapig még én is titkoltam a szüleim előtt, mert mindenki azt mondta, hogy csak ki fog használni és nem vesz komolyan. szerencsére pont az ellenkezője bizonyosodott be! 30 év felett a férfiak nagy részének már nem csak a szex jár az eszében, sokkal többet tud nyújtani, mint egy 18-20 éves fiú.

Ráadásul ő az első barátom, de nem bántam meg, hogy összejöttünk, nagyon szeretem, érzem, hogy ő is engem.


Nem mellesleg a szexben is nagyobb tapasztalata van az ekorú férfiaknak, nem csak magára gondol.

2011. júl. 5. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
77%
az esetek nagy részében igaz hogy nem komoly kapcsolatra keresik a 20 éves csajszikat a 30as pasik. Persze vannak kivételek, akiknek jól működő kapcsolatuk van. Kivételek mindig is lesznek mindenben.
2011. júl. 5. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
77%

Nem mindegy, hogy egy 18 éves 20 körüli lányról van szó vagy pl.24. Ugyanis ebben a korban egy év alatt is sokat változik az ember.


Egy 18 éves még sokszor végzős a gimnáziumban, nem sok fogalma van az életről, általában még gyerekesek (hiába nem úgy érzik...). Ehhez képest egy normális 30 éves pasi már jó esetben érett, már letett valamit az asztalra és egy gondolkodásban hozzá hasonló nőt keres. Ilyen nőket pedig inkább a saját korosztályában talál. Itt még csak arról sem lehet szó, hogy fiatal nőre vágyik, mert egy 25-30 éves is fiatalnak számít.


Úgyhogy általában marad az a verzió, hogy azért választ egy nála 10 évvel fiatalabb csajt, mert azt még lehet befolyásolni, irányítani, könnyebb lefektetni.


Persze kivételek vannak, meg azért ez nem extrém nagy korkülönbség.

2011. júl. 5. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem is idősebb a párom, 3 éve már együtt vagyunk. 20 éves leszek, együtt is élünk.
2011. júl. 5. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Persze azért vannak kivételek.

A párom(30) és köztem(22) is 8 év korkülönbség van és mégis jól kijövünk immmár 2 éve.

2011. júl. 7. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!