Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mondanátok olyan szakmákat,...

Mondanátok olyan szakmákat, melyek elvégzése után a szabadban tudnék dolgozni?

Figyelt kérdés
Nem favágásra gondolok, vagy ilyenek, nő vagyok. Elvagyok keseredve, nem tudom, hogy mi legyek? Igazából a természet áll hozzám közel, de nem tudom, hogy miket tudnék a természetben csinálni.:((
2011. júl. 5. 19:41
 1/10 anonim ***** válasza:
Erdészmérnök,Geológus,Régész,Paleontológus,stb..
2011. júl. 5. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Földmérő, helyszínelő (ha nem is mindig szabad tér, de mozgalmas), postás, ingatlanközvetítő, kutyakiképző, túravezető...stb
2011. júl. 5. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem rossz tippek, de elmehetsz valamilyen humán, kommunikációs cuccra is ott is vannak ilyesmik.
2011. júl. 5. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

idegenvezető, túravezető, túlélőtúraszervező, kajak-kenu oktató, búvároktató, kite-oktató, szörfoktató, életmentő (mint a baywatch), ejtőernyős, pilóta, botanikus, erdész, vadász, gombász, növénytermesztő, földműves, állatviselkedéskutató, kutyaoktató, lovász, paleontológus (ha ásatásra mész), szivacshalász :) hajós pl Dunán, vagy tengeren, hajóskapitány,

katona, légiós, zsoldos


stb stb

2011. júl. 5. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

"Erdészmérnök" :D Erdőmérnök akart az lenni.


Inkább azt a kérdést tedd fel, hogy olyan szakmákat mondjanak, amivel el is lehet helyezkedni, munkát is kapsz.

2011. júl. 5. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

ha tucatmunka, és elterjedt, akkor mindig kell ember és el tud helyezkedni (ha nem is abban a városban / országban, de valahol tuti)


ha meg ritkaság akkor kapkodni fognak utána amúgyis.

2011. júl. 5. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
állatkerti gondozó. Túl fizetve nem leszel, de veszprémibe pl most keresnek.
2011. júl. 5. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Még el is mennék, de el kell előtte végezni vmi szakmát nem?:D
2011. júl. 5. 23:41
 9/10 anonim ***** válasza:

Igen, van ilyen okj szakma, (az a neve h állatkerti gondozó :D) csak ezzel lehet ezt a munkát végezni.

pl [link]

2011. júl. 6. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Ez jóó. Imádom az állatokat.:)) Tetszik nagyon. De nem találtam sehol sem, hogy ilyet hol lehet tanulni. :S
2011. júl. 6. 12:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!