Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Bortonben levo szerettunknek...

Bortonben levo szerettunknek milyen levelet lehet irni?

Figyelt kérdés
December kornyeken tunt el egy nagyon kedves baratom, mar maskor is fordul elo hogy hetekig nem jelentkezett senkinel, szerette a szabadsagot, utazgatni, igazi tulelo tipus, mar bejarta a vilagot. De ez alkalommal a telefonszama megszunt, se barat, se csalad nem tudott rola semmit ezert mar kezdtunk nagyon agodni, de semmi nyomunk nem volt ahol elindulhattunk volna. A heten levelet kapott a csaladja, bortonbe kerult, 2 evre, kulfoldon. Reszleteket meg nem tudunk, de megkertek irjak neki en is hisz nagyon szerettuk egymast. De nem tudom mit irjak, mit lehet ilyenkor irni? Haragszom ra hogy lelepet, hogy ilyen helyzetbe keverte magat es a csaladjat. De ugyanakkor bortonbe van, es a szivem szakad meg erte, tehetetlen vagyok.
2011. júl. 5. 20:18
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nincs megszabva hogy mit lehet írni. Ne tegyél a levélbe reszelőt azonkívül minden ok.
2011. júl. 5. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Máskor ne lépjen le ilyen sok időre.Csak vicceltem. Valami biztatót, lehet tudni mit csinált?
2011. júl. 5. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Idézz a Bibliából, lehetőleg azzal kapcsolatban, amiért ül.
2011. júl. 5. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez azért nagyban függ attól, hogy miért ül. Van olyan bűn, amiért többé hallani sem akarnék róla. De ha ismerted, akkor úgyis tudod, mire lehet képes. Hogy mit írj neki? Csak őszintén! Szidd le a fejét a helyéről, amiért olyan marha volt, hogy belekeveredett valamibe, és most emiatt ti itt aggódtok és hiányzik nektek. Biztosítsd arról, ha hazakeveredik akkor tartasz neki néhány kiselőadást egy sör mellett arról, hogyan ne hagyja magát csőbe húzni az ember. És írj neki biztató dolgokat, hogy érezze, hogy gondoltok rá, és van miért várni a végét.. És tényleg, azt se hagyd ki, hogy vigyázzon magára nagyon! Egyben akarjátok visszakapni, eredeti állapotban..
2011. júl. 5. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Pontos okot nem tudok, azt tudom hogy aru csempeszesbe keveredett regebben, de minden penzt a csaladjanak kuldot, minimalisat koltott magara, ezert nem tudtam soha ra igazan haragudni.
2011. júl. 5. 21:48

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!