Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Maradnátok olyan munkahelyen,...

Maradnátok olyan munkahelyen, ahol a főnök folyton megaláz?

Figyelt kérdés

Kaptam munkát egy diákszervezettől (végzős vagyok főiskolán). 3 hónapja dolgozom itt és elég rosszul érzem magamat. A munkát ki lehet bírni, de a főnököm állandóan üvöltözik, kiabál. Nem egyszer van hasonló beszólása: "b.zd meg, mit csináltál?!", "nem vagy képes felfogni?!" stb. stb. Ezt hallgatom nap mint nap. Gondolkozom azon, hogy felmondjak-e, bár jól jön a plusz pénz...


Ez az első 8 órás munkahelyem, így nem tudom, hogy más munkahelyen mennyire szokás, elfogadott ez a viselkedés. Többek között ezért is teszem fel a kérdést.


Köszönöm a válaszokat!


2011. júl. 5. 21:12
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
94%
sztem, ha tudsz máshol is dolgozni, akk mondj fel, ez nem szokás a legtöbb munkahelyen...
2011. júl. 5. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
93%
Nem,egyáltalán nem elfogadott!Nem tudom miért érzik magukat atyaistennek akik vezetői pozicióba kerülnek..Nekem is volt ilyen főnököm,én az első héten otthagytam,aztán most egy angol főnököm van,ő meg olyan,hogy ha kell nekiáll és besegít a munkába.Én nem maradnék a helyedben,mert valahol csak normálisabban állnak a dolgozóhoz.
2011. júl. 5. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem maradnék.
2011. júl. 5. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
90%

Nem elfogadott ez a viselkedés,először keress másikat és utána mondj fel.

Mert ha jol jön a pénz,akkor ki lehet birni egy darabig,de hosszútávon semmiképp.

Milyen munkakörben dolgozol egyébként?

2011. júl. 5. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
92%

Végiggondolnám, hogy milyen következménnyel járna számomra, ha máról holnapra megszűnne a munkám.

Ha úgy látom, hogy ez vállalható, akkor azonnal felmondanék, és elkezdenék jobb lehetőségek után keresgélni.

Ha úgy látom, hogy nem vállalható, akkor elkezdenék jobb lehetőségek után keresgélni, és amint találok számomra megfelelőbbet, felmondanék.

2011. júl. 5. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Adatrögzítő vagyok. 500Ft/óra a munkabérem
2011. júl. 5. 21:22
 7/17 anonim ***** válasza:
93%
En addig maradnek, amig nem talalnek ennel jobbat.
2011. júl. 5. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
92%
Bepanaszolni nem lehet?
2011. júl. 5. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Nem igazán. Mindenki fél tőle...Még a diákszervezet vezetője is.
2011. júl. 5. 21:32
 10/17 anonim ***** válasza:
92%
Akkor összefoghatnátok ellene, mindannyian felmondhatnátok, vagy valami. Az ő érdeke is, hogy maradjon alkalmazottja.
2011. júl. 5. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!