Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Létezik olyan, hogy a férj...

Létezik olyan, hogy a férj folytonosan ismerős/ismeretlen nőkkel chat-el, de sosem csalja meg a feleségét?

Figyelt kérdés
pl.: "szexi az új képed", "küldenél magadról fotókat?", "összefutunk valahol?", "szexi vagy", stb., de a megvalósításig elvileg még nem jutottak el. A férj a 30-as évei elején jár.
2011. júl. 5. 21:21
1 2 3 4
 11/36 A kérdező kommentje:
két kis gyerekünk van... Mellesleg a kapcsolatunk elejétől csinálja, hogy szexoldalon, hol társkeresőn, hol (újabban) facebook-on. Erre persze nem a kapcsolatunk elején jöttem rá, mert akkor már régen repült volna. Velem is chatelt többször is, (teszteletm, meddig megy el), de sosem lett belőle semmi. Amikor szembesítettem a dolgokkal azt mondta, hogy csak a kíváncsiság vezette. Azóta (elvileg) nincs fent ilyen oldalakon, viszont a facebook-on (ismerős szingli csajokkal) azért aktív.
2011. júl. 5. 21:35
 12/36 anonim ***** válasza:
89%

nem bírom a fecsegő-cseverésző-cseterésző férfiakat.

Szerintem nem férfias, nézhet bár úgy ki,

mint a falu bikája

2011. júl. 5. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
88%
A megcsalas nem a gondolatnal kezdodik,hanem a tetteknel.Igen,ez egy elojel,en is jartam a pasimmal.De meg idoben leultunk,atbeszeltuk.Nalunk a szex volt ellaposodva,sot nem is volt mar.Azt mondja leallt mar rola,de szerintem ez is fuggoseget okoz.Probalj vele beszelgetni,szedd ki belole,hogy mi hianyik neki a kapcsolatbol.Egyepkent nehez a jo tanacs,be vagyok szarva,hogy a jovoben egyszer ugyis megcsal.
2011. júl. 5. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 A kérdező kommentje:
arra azért szokott hivatkozni, hogy mi vagyunk "tudod, mihez lenne kedvem, de sajnos nem tehetem..." és hasonlók.
2011. júl. 5. 21:37
 15/36 anonim ***** válasza:
100%
Micsoda? Mi ez a tudod, hogy mihez lenne kedvem, de sajnos nem tehetem? Megcsalni lenne kedve, ezt mondta?:O
2011. júl. 5. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 A kérdező kommentje:
ezt sugallat, igen...
2011. júl. 5. 21:42
 17/36 A kérdező kommentje:
bocs, sugallta
2011. júl. 5. 21:42
 18/36 anonim ***** válasza:
100%
Nalunk nics gyerek,de ezek a problemak voltak kb.En ugy dontottem kitartok mellette,megprobalok ujra bizni benne,ami eleg nehez.O is ezzel a kivacsisaggal jott.Az a baj,hogy nekunk fent kell,hogy tartsuk a figyelmunkkel oket,ujitsunk,legyunk vonzoak mindig,stb.,de nekik fel se tunik,hogy ok hogy neznek ki,mit tesznek,mit nem.Sok-sok beszelgetessel talan rajossz mit keres ott.Es belatja,hogy mennyire bant ez teged.Es valtoztat!!!Vagy valtoztass te!Egyutt erzek veled!
2011. júl. 5. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
100%

Ááááá mintha az én páromról írnál...aki ma már az exem.

Én csak 1 évig bírtam vele, és ugyan ezek mostanában facebook a kedvence. Szánalmasnak találtam. Utólag kérdőrevontam, amikor már nem volt tétje mondta, hogy soha nem csalt meg. De ezekre neki szüksége van, ebből szerzi az önbizalmát, van akit még életébe nem is látott, csak chaten hülyíti. Meg tökéletes unaloműző..csak hogy ő közbe függő lett, de ezt nem akarta belátni.

Én ezetől egy idegroncs lettem és persze egy féltékeny házisárkány. Teljesen leépítette az önbizalmam, hogy itt vagyok neki én. És ahelyett, hogy velem foglalkozna facebookon flörtöl. (És tényleg bárkivel, csak nő legyen. Néha láttam kiket fűzött, hát a bokáim nem értek)

De én ebbe belefáradtam, ez az oka hogy nem mertem vele szorosre fűzni a kapcsolatunkat. Eszem ágába nem volt még feleségként, gyerekek mellett az én szánalmas face-flörtölés függő pasimmal is szenvedni.

Ő azóta is így éli az életét, majd biztos talál egy nőt aki elviseli mert megváltozni nem fog, az biztos!

Nálatok már gyerekek is vannak, szerintem felesleges ezzel foglalkoznod, mert csak elvonja az energiáidat...én soha nem csetelnék anonim a párommal (tesztelés céljából)

Szóval szerintem próbáld elfogadni, sajnos nem tudok jobb tanácsot adni.

És válasz a kérdésedre: Létezik, de inkább nem minősítem az ilyen férfiakat.

2011. júl. 5. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
75%
ez tényleg egy függőség- lassan le kellene szoktatni.
2011. júl. 5. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!