Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Létezik olyan, hogy a férj...

Létezik olyan, hogy a férj folytonosan ismerős/ismeretlen nőkkel chat-el, de sosem csalja meg a feleségét?

Figyelt kérdés
pl.: "szexi az új képed", "küldenél magadról fotókat?", "összefutunk valahol?", "szexi vagy", stb., de a megvalósításig elvileg még nem jutottak el. A férj a 30-as évei elején jár.
2011. júl. 5. 21:21
1 2 3 4
 21/36 A kérdező kommentje:
"Az a baj,hogy nekunk fent kell,hogy tartsuk a figyelmunkkel oket,ujitsunk,legyunk vonzoak mindig,stb.,de nekik fel se tunik,hogy ok hogy neznek ki,mit tesznek,mit nem." 21:43-as, ez nagyon igaz! Mindig én újítok be minden téren. Beszélgetni erről vele viszont nagyon nehéz, mikor szembesítettem anno, akkor is alig lehetett belőle valamit kihúzni, csak nézett megbánóan...
2011. júl. 5. 21:45
 22/36 anonim ***** válasza:
89%

Te akármit újíthatsz, akár lehetsz egy bomba nő is a kedvéért, akkor sem fog erről leszokni. Ugyanis ebben a keresést a vadászatot és a becserkészést élvezi. Ott éli ki magát, egy vonzó férfinak érzi magát aki még mindig tud vadászni. (Az lényegtelen, hogy csak éteren keresztül mert élőbe valszin már nem menne neki)

De ő ezt élvezi, te bármit csinálhatsz ő ezt folytatni fogja. ÉS felesleges erről beszélni vele, mert ugysem fog változtatni, vagy változik egy kis időre de újból ilyen lesz. Csak elfogadni tudod!

Hidd el, tapasztalatból beszélek!

De én nem tudtam elfogadni!

2011. júl. 5. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 A kérdező kommentje:
hát ez nem könnyű, az biztos...
2011. júl. 5. 21:53
 24/36 anonim ***** válasza:
2011. júl. 5. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
100%
21:43-as vagyok,es tudom,hogy igaz.Es igen,en is sokszor jarok igy,ha kerdore vonom barmi kapcsan,csak nez,es felveszi a Shrekbol a kandur kepet.Szinte meg en sajnalom meg,de mondani azt nem tud semmit.Megkukul.Szemetek azert.Nem is tudjak mennyire megbantanak minket.Hogy minden percben erre gondolunk.Hogy egy egesz elet omlik ossze bennunk.Es mi,butak,elfogadjuk igy oket,ok meg olyanok maradnak mint voltak.Rajuk kell egy kicsit ijeszteni am,talan meg abbol ertenek.En mondtam neki,hogy ott hagyom,nem csinalom ezt.Masnap nem vettem fel a telefont egesz nap neki,este hazaig futott melobol,azt hitte leleptem.Olelt,szoritott,szerelmet vallott,igerte,hogy minden maskepp lesz.
2011. júl. 5. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 A kérdező kommentje:
ez is elég durva... de ezek szerint előtted nem titkolja. Én ha arra felé megyek, ahol chat-el, eltünteti a chat ablakot (a szekrényüvegből látom, hogy mit csinál).
2011. júl. 5. 22:01
 27/36 A kérdező kommentje:
az előző kommentet a 21:58-as válaszolónak írtam. Utolsó, én azt nem tudom, hogy bírni fogom-e sokáig... Ha nem lenne a két gyerek (akiknek remek apjuk), már régen repült volna!
2011. júl. 5. 22:02
 28/36 anonim ***** válasza:
100%

22:00 Ötlete beválhat. Én is beszélni próbáltam vele jó darabig belefáradtam, szakítottam. Akkor nagyon megijedt teljesen "normáli" lett 3-4 hónapig, aztán megint keztem érezni rajta, hogy hanyagol akkor már tudtam hogy visszatért a facebbok,flörtölős, ismerkedős világába. Még próbált győzködni, hogy megváltozik később pedig megkaptam hogy "megszoksz vagy megszöksz" mert ő ilyen. Nem tud megváltozni...Függő lett!

Én megszöktem, talán ha maga jön rá, hogy szánalmas amit csinál akkor megváltozhat, ha azt érzi kárba mentek az idő amit ő idegen nőknek szentelt ahelyett, hogy a te esetedbe a gyermekeivel foglalkozott volna.

Nálatok még inkább megér egy próbát, hogy a gyermekeit is elveszítheti és mégis milyen példát mutat, boldogtalan vagy mellette, eleged van stb.

Ilyessz rá, érezze csak meg hogy mit veszíthet. Neked már számtalan kellemetlen percet/órát szerzett, ő is megérdemli, hogy egy kicsit rosszul érezze magát...

2011. júl. 5. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 A kérdező kommentje:
talán igazatok van, rá kellene ijeszteni! Mert egyébként minden oké köztünk, szex, gyengédség, stb. van. ha nem tudnám, amit tudok, nem lenne semmi gond. De ezzel így nehéz együtt élni... talán tényleg ráijesztek valahogy...
2011. júl. 5. 22:16
 30/36 anonim ***** válasza:
89%
mivel majdnem biztos, hogy függőség: fokozatosan kell. Szabj időtartamot és vedd rá tartsa be.
2011. júl. 5. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!