Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Meg szeretném lepni magam és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meg szeretném lepni magam és a párom egy harmadikkal. Hol, hogyan találhatnék harmadik felet (lányt)? Ismerős nincs. Prostik kizárva. Neten szétnéztem, chat-en is de semmi. Köszi. (25L)

Figyelt kérdés
2010. dec. 20. 22:50
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Jó kis karácsonyi ajándék. Be is akarod csomagolni?

Esetleg egy nagy tortában prezentálni:

http://www.youtube.com/watch?v=ue876VXt08s

2010. dec. 20. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Pedig legjobb lenne akkor egy igényes "prosti". Ezek nem "utcalányok", legalább járnak vizsgálatra, nekik legalább saját érdekükben fontos az egészségük, és legalább profik abban, amit csinálnak.

Összevadászol most valahonnan egy amatőrt? Azt sem tudod, hogy kicsoda, lehet, hogy prosti, vagy az volt, lehet, hogy olyan riba@n, aki nem jár rendszeresen orvoshoz. Még el is ronthatja az "élményt".

Ha már ilyen egzotikus ötleteid vannak, akkor bízhatod profira is.

2010. dec. 20. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Ez jó volt. Jót nevettem.:D Nem, becsomagolni azt nem szeretném. De jó lenne végre valami csajszit beszervezni. Rém idegesítő,hogy ebben az országban mindeni szexpartnert keres, de senki nem akar szexelni... Nem megenni akarom a csajt, hanem inni egy kávét,esetleg elvinni vacsizni hármasban, aztán majd alakul.. szóval emberi módon kezelni ezt az egész dolgot.. És nem szúrnám le a tortában.:D
2010. dec. 20. 23:11
 4/14 A kérdező kommentje:
Helmet, már rég arra bíztam volna, ha a pasim nem utálná őket. Még a legutóbbi legénybúcsún sem tapizta le a sztriptíztáncos műmelleit mert az is "rib@nc"-pedig érdekelt volna, hogy tetszik-e neki a műcici...
2010. dec. 20. 23:15
 5/14 anonim ***** válasza:
Ha a prostikat nem szereti, miből gondolod, hogy ez tetszene neki?
2010. dec. 20. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Mert mi nyíltan beszélünk a vágyainkról. Onnan. Ez mindkettőnknek tetszene.
2010. dec. 20. 23:18
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Akkor arccal neki az újságoknak. Valamiért abban néha több hírdetés van, mint a neten. Jobbat nem tudok...
2010. dec. 20. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Már megvolt. Ezt nem írtam; bocsi. Abban is a java fizetős lányzó....és ha egyszer az kiderülne, hogy én fizetőst hívtam..na az nem tetszene neki.
2010. dec. 20. 23:22
 9/14 anonim ***** válasza:

"\/(o_O)\/"

Akkor sajnos nem tudom. Nagyon esélytelennek tűnik, hogy valaki beszáll harmadiknak ingyen, csak kedvtelésből- Ezek szerint.

Talán egy másik párral négyesben, párcserével. Ilyen ajánlat gyakrabban előfordul...

2010. dec. 20. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Swinger klub? Nem csak szexelni, ismerkedni is lehet....
2010. dec. 21. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!