Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nemsokára elköltözöm a páromék...

Nemsokára elköltözöm a páromékhoz, ahol anyóssal, apóssal fogunk élni. Sokan nem ajánlják, de nem tudunk építkezni illetve házat venni. Valaki ugyanilyen helyzetben? Hogyan kezelitek anyóst/apóst?

Figyelt kérdés
2009. márc. 29. 13:46
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem egyszerű, nem javaslom, csak, ha minden kötél szakad, akkor is rövid időre!
2009. márc. 29. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nekem csak rossz tapasztalataim vannak, és most szülés után még rosszabb. Készülj fel, hogy nincs magánéleted, úgy kell ugrálnod ahogyan anyósék fütyülnek, és semmibe nincs beleszólásod, mert nem a sajátodban vagy. Ha tűrsz, jól a fejedre nőnek, ha visszaszólsz, nem hagyod magad, te leszel az utálni való meny, és mindent megtesznek, hogy nehogy már tiéd legyen az utolsó szó.

Leszögezem, nem tudom milyen beállítottságúak, de a legtündéribb anyósból is előbb utóbb boszorkány lesz!

Nálunk legalábbis így volt, és most én is az "utálnivaló kis meny" csoportba tartozom!

2009. márc. 29. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Igen tudom, sokan nem ajánlják, és valószínű-mivel általában elég nagy a szám- én is utálnivaló meny leszek...

Köszönöm a válaszotokat!!!

2009. márc. 29. 14:06
 4/17 A kérdező kommentje:
Bár reménykedem, hogy jobb lesz...
2009. márc. 29. 14:08
 5/17 anonim válasza:
100%
szia!hozánk a férjem költözöt ezelőtt fél ével!ő nagyon jól kijün a szüleimell!semi gond nincs!olyan mintha már rég velünk élne!de lehet hogy másabb hogyha a feleség költözik a férje szüleihez!amúgy hozátok nem tudnátok úgy értem hogy nem te költöznél a férjedékhez hanem ő hozzátok?!!!!
2009. márc. 29. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
sztem kezd azzal,h a házimunkába besegítesz gyakran és a otthoni kasszába is kellene adnod amennyit tudsz. Ha nincs munkád akkor keress minnél elöbb és a keresés alatt pedig vállald magadra a házimunkát amennyire csak tudod. Sokan itt rontják el,h csak beköltöznek a párjukhoz azt nem csinálnak semmit maximum beágyaznak. Csak azt ne felejtsd,h ott fürdesz, ott eszel és egyéb kiadások. Sok sikert hozzá!
2009. márc. 29. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem fontos, hogy már az elején megbeszéljétek az együttélésetek szabályait. Tehát, hogy ki mit végez a házimunkából, kinek a lakás mely részei a privát élet részei... stb.

És fontos még, hogyha valami gond van, akkor azonnal beszéljétek meg, szólj nyugodtan, udvariasan, mert a hallgatással csak egyre mélyülnek ezek a problémák, amit az elején némi egyeztetéssel sikerülne megoldani.

2009. márc. 29. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Lakva ismerik meg egymást az emberek igazándiból, de fontos a "játék szabályok " ismertetése, megbeszélése, ...
2009. márc. 29. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Munkám van, természetesen úgy gondltam, hogy nem ők állnak mindent, hanem mi fizetjük a felét a kiadásoknak. Persze a házimunka illetve a takarítás nagy része rám fog maradni...de megcsinálom.

Remélhetőleg meg tudjuk majd beszélni a problémákat.

A hozzánkköltözés egyrész azért nem mert a párom nem bírja a nevelőapám...ezt nem részletezem, hogy miért..másrész már a páromé a ház, és már elég sok pénzt ráköltött.

Köszönöm a válaszokat!

2009. márc. 29. 14:27
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha egy mód van rá NE tedd. Nagyon meg fogod bánni. Ha még egyszer kezdeném inkább albérletbe mennék.
2009. márc. 29. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!