Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » VELEM VAN A BAJ? Van más is...

VELEM VAN A BAJ? Van más is aki ugyanilyen helyzetben van mint én?

Figyelt kérdés

Elkezdtem a 90napos diétát,szigorúan csinálom,és semmi eredmény.Pedig már a 17. napnál tartok,és van miből fogy ni...BŐVEN... Olvastam hogy vannak akik ez idő alatt már 5-6 kg-ot is fogytak.

Velem van a baj?Miért nem fogyok?


2010. júl. 15. 13:54
 1/9 anonim ***** válasza:
sportolsz is hozzá?
2010. júl. 15. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
67%

Megmondom, mi a baj.

Széhidrátnap - szénhidrát.

Keményítőnap - szénhidrát. (Mert a keményítő is szénhidrát!)

Gyümölcsnap - szénhidrát. (Mert a gyümölcscukor is szénhidrát, csak egészségesebb, mint a többi.)

4 napból 3-szor szénhidráttal tömöd magad, őszintén szólva nem tudom, mit vártál, mert a fogyáshoz éppen a szénhidrátmennyiséget kell csökkenteni.


Sok esetben a 90 napos alatt kiderül, hogy az illető cukorbeteg. Vajon ez véletlen? Nem hinném.

2010. júl. 15. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

akkor itt az ideje, hogy sport+ ésszerű étrendre váts

[link]

2010. júl. 15. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nos, én nem próbáltam a 90 napos diétát, mert hülyeségnek találom. Helyette nem eszek kenyeret, péksüteményt, tésztát, vörös húsokat, cukrot, édességből is csak cukormenteset és ritkán. Ez nem diéta, hanem életforma orvosi tanácsra. Nagyon ritka, hogy ettől eltérek, de ugye ha alkalom van, vendégség, nincs mit tenni. De akkor se eszem hülyére magam, csak csipegetek. Rajtam bő 40 kg felesleg volt, másfél év alatt olvadt le rólam rendszeres mozgás mellett (futás és úszás). Nagymamám 2 éve cukros lett, akkor jött az elhatározás... Attól, hogy az internet tele van tutibbnál tutibb receptekkel, még nem biztos, hogy jó, hisz ha az lenne, csupa szép és karcsú nők rohangálnának mindenfele. Én amondó vagyok, hogy ha jelentős súlyfelesleggel bírsz (15 kg felett), menj egy orvoshoz és beszéld meg vele, ne magadtól próbálkozz, mert rámehet az egészséged. Valamint ne várj azonnal eredményt, hisz az úszógumik se 2 hét alatt jöttek fel. Az, hogy mit eszel, mennyit mozogsz, fejben dől el, más nem tudja megcsinálni helyetted. Sok sikert!
2010. júl. 15. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Szerintem is hagyd abba a 90 naposat. Inkább válts életmódot. Lefogysz, ráadásul nem vágod taccsra az egészségedet, sokkal fittebb leszel és jobban fogod érezni magad a bőrödben, ha egy életre megválsz az egészségtelen kajáktól, ahelyett, hogy állandóan valami diétába kezdenél.

Napi 5x étkezés, minden nap legyen benne teljes kiőrlésű kenyér (reggelire), gyümölcs (tízóraira és esetleg uzsonnára), zöldség (a legjobb ha minden étkezés mellé van), fehérje (sovány hús, tejtermék, tojás - pl. vacsira).

Nálam az alapszabály az, hogy nincs SEMMI, amiben hozzáadott cukor vagy finomliszt van, és amit bő olajban kell kisütni. Szóval nem kell minden nap salátát rágni ebédre, lehet változatosan és finomakat is enni. A lisztet tudod helyettesíteni darált zabpehellyel vagy teljeskiőrlésű liszttel, a cukrot mézzel stb.

És mindemellett rendszeres sport. Nem kell rögtön órákat tornázni, kezdj annyival amennyivel bírod, és csinálj olyat, amihez kedved van, és aztán fokozatosan emelheted az adagot.

2010. júl. 15. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Lehet hogy neked nem működik az, ami másnak igen. Ezért sem jó ötlet felkapott diétákat követni, hiszen mindenki anyagcseréje és táplálkozása más és más. Ha valaki eddig minden nap zsírszalonnát evett, mert az a kedvenc étele, akkor lehet hogy fogy a 90 napostól, hiszen így csak minden negyedik nap eszik majd belőle. De ha mondjuk valaki imádja a szénhidrátot, krumplit, tésztát, csokit, akkor a 90 napos borzasztó választás, hiszen pont hogy azt folytatja, amitől hízni kezdett! Én biztos hogy 100 kilós lennék a 90 napostól, ugyanis imádom a gyümölcsöt, tésztát, édességet. De visszafogom magam, és minden nap odafigyelek, hogy változatosan egyek, és ne sokat, és édességet csak hetente 1-2-szer, kenyérből csak teljes kiőrlésűt, és azt is csak reggel és legfeljebb kora délután, és vacsorára halat és húst eszek zöldséggel, pedig azt annyira nem szeretem. De így ez sokkal egészségesebb, mintha tésztát, vagy pláne sütit ennék vacsorára!
2010. júl. 15. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Am.Egész nap mozgok,ha nem is úgy h folyamatosan futok,de talpon vagyok,és megyek.A diéta előtt nem ettem kenyeret,vagy csak nagyon kicsit.Az édességeket se tudom megenni,és a zsírban tocsogó kajákat se eszem meg.Egyszerűen undorodok tőlük.Az ételmennyiségek nagyon kevesek.És nem is érezem magamat éhesnek,elég a napi háromszori étkezés.

Már próbáltam drasztikus fogyókúrákat,amikor kefiren meg hasonlókon éltem,nem vált be.

Próbáltam a norbi update módszerrel az sem.

Egy tucat diétát kipróbáltam/csináltam.

És ezeket nem 1hétig csináltam.

És egyszerűen nem értem h miért nem fogyok semmitől sem.:(

2010. júl. 15. 15:06
 8/9 anonim ***** válasza:
Kivizsgáláson voltál? Ha gond van a cukroddal vagy a pajzsmirigyeddel, nem fogysz le addig, amít a problémát meg nem szüntetik.
2010. júl. 15. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Már voltam,nézték a vesémet,meg a cukromat.De augusztusban megyek újra,és akkor meg a pajzsmirigyemet nézik meg...
2010. júl. 15. 21:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!