Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nemsokára elköltözöm a páromék...

Nemsokára elköltözöm a páromékhoz, ahol anyóssal, apóssal fogunk élni. Sokan nem ajánlják, de nem tudunk építkezni illetve házat venni. Valaki ugyanilyen helyzetben? Hogyan kezelitek anyóst/apóst?

Figyelt kérdés
2009. márc. 29. 13:46
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarok károgó lenni, de rá fog menni a kapcsolatotok! Próbáljatok külön menni, vagy albérletbe vagy házat, lakást venni!
2009. márc. 29. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon egyetértek azokkal, akik nem ajánlják. Pláne, úgy, hogy nem tudtok elszeparáltan lakni, és külön háztartást vezetni. valóban sajnos az ilyen dolog ritkán végződik heppienddel.


Inkább egy akármilyen kis albérlet szerintem is, mint menyként beköltözni!!

2009. márc. 29. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha a párodé a ház, inkább el kellene adni és két kisebb lakást venni.
2009. márc. 29. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
82%
ha van munkád és a házimunkát is nagyrészben te csinálod akkor sztem probléma nem lehet egy jódarabig. persze az anyák egy idő után megkattannak és úgyis áskálodni fognak meg kötekedni stbstb. persze ez korfüggő is, de ne legyen így! amúgy ahogy mondtad sztem jól kezded a dolgokat és ez az időszak csak sokkal később fog kijönni mint amúgy kijönne.
2009. márc. 29. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Előttem már sokan írták: nem jó döntés öszeköltözni a szülőkkel. esetleg rövid időre, vészmegoldásként, de én még ezt sem helyeslem. Átérzem a helyzeted, én is anyóséknál lakom, és sok mindent nyelek pusztán csak a párom miatt. De hidd el, hosszú távon nagyon megmérgezi a kapcsolatot az együtlakás. Én is csakabban bízom, hogy mielőbb sikerül külföldre költözni, mert bár anyósom kimondottan jófej tud lenni, sajnos kezd elegem lenni abból, hogy csak neki lehet igaza, és csak ő tudhat jól valamit, ha pedig nem úgy teszünk mindent, ahogy ő szeretné, akkor megy a patália, a hiszti, a sértősés. Szegény páromat sajnálom leginkább, mert neki állandóan egyensúlyoznia kell az anyja és a felesége között. Valószínűleg neki a legnehezebb...
2009. márc. 29. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Ne tedd!!!!
2009. nov. 14. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Én sem költöznék a helyedben!!!!!!!!
2009. dec. 2. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!