Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan segíthetnék a barátnőmnek?

Hogyan segíthetnék a barátnőmnek?

Figyelt kérdés
van egy csinos barátnőm (21 éves) de sokszor nyavalyog hogy nincs barátja. mondtam hogy járjon el ide-oda mert nem fog becsöngetni házhoz a szerelem. de ő vár a csodára vagy nem tudom. azt mondta fél hogy úgysem jönne össze semmi még ha eljárkálna sem, eléggé önbizalom hiányos úgy vettem észre. hogy tudnék segíteni rajta valahogy? vagy hogy biztassam?
2011. júl. 6. 12:03
 1/4 Stojkovic válasza:
Erőszakkal nem lehet, és nem is szerezhetsz pasit neki. Ha nem akar semmit, akkor nem kell erőltetni.Majd ha szükségét érzi, akkor tenni is fog érte.
2011. júl. 6. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Igaza van az elsőnek, ez egy ördögi kör ki is akar mozdulni meg nem is. Az én barátnőm is tökugyanígy van. Ő már 25 éves és még sosem volt senkije!!

Erősítsd az önbizalmát, igenis járjatok el közösen otthonról, ha nem akar erőszakkal vidd el, de ezen mindenképpen változtatni kell az ő érdekében. Mondjuk beszéld meg vele, h egyik este elmentek vhova, de csak pl egy órára vagy ameddig ő jól érzi magát. Aztán hazajöttök, majd egy másik nap megint és lassan megszokja, feloldódik.

2011. júl. 6. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
neki volt már több barátja csak elég rövid ideig tartottak. volt 1 éves is de az egy 38 éves emberrel. nemrég szakítottak
2011. júl. 6. 12:22
 4/4 anonim ***** válasza:
Hívd el magaddal szórakozni. Ha elutasít, akkor hívd el jövő héten is, és így tovább. Neked is jó lesz, mert folyamatosan tudsz neki segíteni, és neki is, mert amikor szükségét fogja érezni, rá fog bólintani.
2011. júl. 6. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!