Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan segíthetnék a barátnőmn...

Hogyan segíthetnék a barátnőmnek (35) párt találni?

Figyelt kérdés

Még nem volt féjnél, nincs gyereke, megbízható, kedves, jó fej, de mindig rosszul választ...

Sajnos nekem fogalmam sincs, hol lehet manapság ismerkedni ennyi idősen.


2010. júl. 6. 09:16
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:

Vannak társkereső hirdetések az interneten, az újságokban.

Van olyan oldal is, ahol felregisztrál, leírja saját adatait, egy képet feltölt magáról, röviden bemutatkozik, és kész. És ott akár ő is keresheti az igazit.


talalka.hu

lovesong.hu

www.net-tars.hu

www.szeretlek.hu

randim.hu


Itt még több ilyen oldal is van:

tarskereso.lap.hu

2010. júl. 6. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
te nem tudsz.csak magán tud segíteni,vagy neki ez a "karmája".
2010. júl. 6. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
Valószínűleg azért futnak zátonyra a kapcsolatai, mert maga sem rendelkezik elég önismerettel, akkor hogy választana jól? Más részről nem a te feladatod bepasizni, ezt a feladatot neki kell megoldania az életben, te csak mellette lehetsz.
2010. júl. 6. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
Nincs véletlenül egy hasonló korú, megbízható férfi barátod? Nem baj, ha gyereke van, vagy elvált. Bemutatnád őket egymásnak, talán barátok lennének és idővel kialakulhatna kötöttük valami.
2010. júl. 6. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:

Mit jelent az, hogy jó fej? Akar egyáltalán társat, hosszútávara? Mit szeretne ő, a barátnőd? Mit vár el egy kapcsolattól és mit tud adni?


Nekem eddig a társkereső oldalak nem jöttek be, de attól még másnak bejöhet.

2010. júl. 6. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:

szia!


35 évesen valószínű igen kevés az önbizalma/önismerete, ahogy írták is, ezért választ rosszul.

Társkeris oldalak lehetnek jók, de én nem javasolom, mert a 90% kamu. Az volt ezelőtt 7 éve is, gondolom nem sokat változott.

Próbálj neki "élő" hús-vér , független vagy elvált férfiakat bemutatni az ismerettségi körödből. (Ha esetleg van ilyen). Mást nemigen tehetsz, ez az ő élete.

2010. júl. 6. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
Küldd el rapidrandizni Miskolcra! www.rapid-m.eu
2010. júl. 6. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Sajnos nincs férfi barátom, aki egyedül lenne, sőt, már körbekérdeztem, akit tudtam, senkinek nincs. Mondjuk nincs sok ismerősöm, én se vagyok egy nagy társasági ember.

Társkereső oldalak közül az nlc-t próbáltuk, kész katasztrófa. Vagy csak pechesek voltunk, és olyan pasikat fogtunk ki, akik valójában nem is akarnak ismerkedni, csak poénból vannak fent. Ha küldenek is levelet, egyszerűen nem írnak magukról semmit. (Jobbik eset, ha az oldalon bemutatkoznak, de volt olyan, aki se ott, sem levélben.) Lehetetlen kommunikálni velük.

És - hiába írtuk bele a bemutatkozásba, hogy a barátnőm komoly kapcsolatot keres - olyan is volt, aki azt írta, hogy tudja, hogy vannak olyan nők, akik egyedül akarnak gyereket vállalni férfi nélkül, ezért ő szívesen "megtermékenyítené", pusztán szívességből. (Nem is értem, van olyan nő, aki ezt beveszi?!)


Az önismeret felvetése érdekes, bár szerintem nem rosszabb a helyzet, mint bárki másnál. De ez csak szerintem van így, lehet, hogy tévedek. Hogyan lehetne ezen javítani? Pl. ha vannak könyvek, konkrétan melyik lenne jó? (Feldmártól elolvastunk mindent.)

2010. júl. 6. 10:07
 9/22 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon sok ilyen ismerősöm van, aki harmincegynégány de egyszeráen nem talál normális párt magának. Szerintem ez manapság nagyon gyakori. Nekem volt már ilyen próbálkozásom, hogy ismertem két facér ember és találkoztattam őket. Össze is jöttek, de nem tartott sokáig. Nem tudom mi lenne a megoldás. De talán azzal tehetsz a legtöbbet, ha minnél több helyre megpróbálod elküldeni/elvinni a barátnődet. A nagyszámok törvénye alapján előbb utóbb belebotlik valakibe, akivel kialakul valami. Nehéz dolog ez. Sok sikert.
2010. júl. 6. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Jó fej... kedves, megbízható (lényeges dolgokban, mert a pontosság nem erénye :), lehet számítani rá, nagyon tud szeretni, ráadásul okosan. Nem telepszik senkire, nem akar birtokolni, tud önzetlenül adni, de hiába szeretne kapni is, sajnos mindig visszaélnek azzal, hogy nem követeli meg azt, ami ezért járna "cserébe". (Mert pont azt gondoljuk, hogy a szeretetet követelni nem lehet, csak elfogadni.) Talán nem elég önző? Nem tudom.
2010. júl. 6. 10:15
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!