Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ebben a helyzetben?...

Mit tegyek ebben a helyzetben? Teljesen kikeszulok már. Segítség!

Figyelt kérdés

Nagyon összetett és zavaros s történetem.

A párom és én együtt élünk a testveremeknel,de nagyon rossz a helyzet.

Párom saját házat venné,én egyenlőre csak albérletbe mennek.ha viszont nem saját házat veszünk akkor azt mondta a látom hogy nem jön velünk albérletbe.jelenleg nincs oneronk saját házra,amíg el nem tudom adni azt amiben tesomekkal lakunk.van vki aki eladná úgy h szabad felhasznalasu kölcsönt veszünk fel rá.de én felek ettől.de ha nem megyek bele akkor egyedül hagy 3 gyerekkel.meg kicsik a gyerekek.segítséget se tudok kérni senkitől.már alig et hozzám a párom. Szex meg már alig működik.kérem h figyeljen rám is de vhogy...semmi hatás.nem megyünk együtt kettesben sehova. Hát ez annak köszönhető h nincs kivel itthonhagyni a gyerekeket.nem tudom mi lesz így.a szex részét megoldhatnam azzal h lefekszek mással,de nem látom értelmét.kovácsol.tegnap már előtte sírtam,mert megint nem volt jó a szex.tudom a szex nem minden,de fiatalok vvagyunk...nem bírom,nem tudom mit tegyek...mit csinaljak?adjatok kérlek tanácsot.

Köszönöm!


2011. júl. 6. 12:38
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Ez tényleg zavaros. Becsszó. Többször elolvastam amit írtál, de nem értem, amiket írtál.

Annyit vettem ki, hogy rossz a szex a pároddal és ez gond. Ebben kéred a segítséget?

2011. júl. 6. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Elég kusza.Most ki nem megy veled albérletbe?A lányod?És mi a probléma, a szex?
2011. júl. 6. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

Szereted őt? Vagy inkább csak szükséged van rá?


Szerintem gondold ezt át!

EGyébként, ha kicsik a gyerekek, sajnos nem egyedi eset a tiéd. Azt mondod testvéredékkel laksz együtt. Ők tudnának pár esti órára vigyázni rájuk. Vagy, ha annyira rossz testvérkapcsolat, akkor fogadjatok pár órára bébiszittert! Mondjuk kéthetente egyszer. Ekkor elmehetnétek. Pl. a gyerekek elalvása után valahova. Kicsit felráznátok a kapcsolatotokat. Lehet, hogy csak ez a baj.


Egy ilyen kiruccanós alkalommal sok jó ötlet fel tud merülni, sőt tudtok egymásra hangolódni is. Gondolj arra, ő is tele van feszültséggel. Miért pont a szex működne egy ilyen slamasztikában jól. Szóval szerintem próbáljatok pár kimenőt megszervezni valahogy, és akkor ötöljétek ki, mik a lehetősegeitek. Nyugodt körülmények között, lehet, hogy egyikőtök belátja a másik igazát.

2011. júl. 6. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Hát, hallod ez a történet nem annyira zavaros, mint amilyen zavarosan leírtad. Itt a fő probléma nem az, hogy hova költözzetek, hanem az, hogy a párodnak láthatóan elege van belőled. Ezt próbáljátok meg mindenek előtt rendbehozni. Sokra mentek a saját házzal, vagy egy albérlettel, ha közben félre...jártok majd a 3 gyerek mellett:S
2011. júl. 6. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Én sem értettem meg tisztán. Pl. ki "a látom", aki nem menne veletek?

Most én nem ajánlanám a kölcsön felvételét, pláne ha nem stabil a kapcsolat. Nem tiszta, hogy volt 3 gyermeked, és úgy csatlakozott hozzátok a párod, vagy közös gyermekek?

Először rendbe kellene tennetek a kapcsolatotokat, s azután a lakásváltás. Lehet, hogy nem a testvéred a probléma ebben a helyzetben, hanem elhidegültetek?

2011. júl. 6. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Igen.ez az egyik.meg a másik a lakás ügy.egyenlőre az én meglátásom szerint jobb lenne albérlet vagy önkormányzati lakás,majd később önerőből saját házat venni.erre felelte a párom hogy akkor egyedül maradok,mert ő albérletbe nem megy.megértem öt,de sztem akkor se kéne így elkapkodnunk.a harmadik dolog hogy már nincsenek közös programok.minden kis apróságok cselekszünk.nem tudom hagyjam hogy azzal fenyegessen amikor másképp döntenek h szabad minket és diadal bele egy hitelbe vagy maradjak egyedül 3 gyerekkel?felek attól is h mi lesz ha nem bírjuk a hitelt,mert sok más kiadásunk is van,és felek attól is h hogyan boldogulnek 3 kicsi gyerekkel.szeretem öt és sok mindent megtennék érte,de olyan sok a gond.már teljesen osszezavarodtam.bocsi,nem bírom most erthetobben leírni.nem tudom mit csinaljak:-(
2011. júl. 6. 12:56
 7/18 anonim ***** válasza:
67%
Totál olyan az írásod, mintha google fordítóval írtad volna.
2011. júl. 6. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

"minden kis apróságok cselekszünk.nem tudom hagyjam hogy azzal fenyegessen amikor másképp döntenek h szabad minket és diadal bele egy hitelbe"


????

2011. júl. 6. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Szeretem őt,megcsalni nem akarom,nem tudnám megtenni.amennyi az én erombol telik azt megteszem.tény h elég féltékeny típusú vagyok,de ő megjobban.pedig ki se megyek itthonról.a gyerekek nélkül meg pláne nem.
2011. júl. 6. 13:04
 10/18 anonim ***** válasza:

13:03:

Igen, épp e mondat olvasása után támadt az a gondolatom, amit leírtam a 13:01-es kommentbe...

2011. júl. 6. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!