Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ebben a helyzetben?...

Mit tegyek ebben a helyzetben? Teljesen kikeszulok már. Segítség!

Figyelt kérdés

Nagyon összetett és zavaros s történetem.

A párom és én együtt élünk a testveremeknel,de nagyon rossz a helyzet.

Párom saját házat venné,én egyenlőre csak albérletbe mennek.ha viszont nem saját házat veszünk akkor azt mondta a látom hogy nem jön velünk albérletbe.jelenleg nincs oneronk saját házra,amíg el nem tudom adni azt amiben tesomekkal lakunk.van vki aki eladná úgy h szabad felhasznalasu kölcsönt veszünk fel rá.de én felek ettől.de ha nem megyek bele akkor egyedül hagy 3 gyerekkel.meg kicsik a gyerekek.segítséget se tudok kérni senkitől.már alig et hozzám a párom. Szex meg már alig működik.kérem h figyeljen rám is de vhogy...semmi hatás.nem megyünk együtt kettesben sehova. Hát ez annak köszönhető h nincs kivel itthonhagyni a gyerekeket.nem tudom mi lesz így.a szex részét megoldhatnam azzal h lefekszek mással,de nem látom értelmét.kovácsol.tegnap már előtte sírtam,mert megint nem volt jó a szex.tudom a szex nem minden,de fiatalok vvagyunk...nem bírom,nem tudom mit tegyek...mit csinaljak?adjatok kérlek tanácsot.

Köszönöm!


2011. júl. 6. 12:38
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Bocs.nem google fordító.a telefonom csinálja...
2011. júl. 6. 13:06
 12/18 anonim ***** válasza:
Utolsó! Lehet, hogy csak mi vagyunk olyan nehéz felfogásúak, hogy nem értjük, de esküszöm nem tudom értelmezni azt a mondatot, bár nekem az egész történet úgy zavaros, ahogy van.
2011. júl. 6. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Akkor viszont azt tippelem, hogy T9-cel pötyögöd a szöveget, azért vannak ezek az ide nem illő szavak és rossz ragozások.
2011. júl. 6. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
És mennyi ideje vagytok együtt?
2011. júl. 6. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Vessző, meg pont csak van rajta! Használd már légyszi, mert így értelmezhetetlen!
2011. júl. 6. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Kovácsol?!
2011. júl. 6. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Az látszik, hogy rém összekuszált, rendezetlen vagy. Nem ezért vannak gondjai a párodnak? Miért gondolod, hogy egy normális férfi, 3 kisgyermektől csak úgy lelép,ha egyébként nincs nyomós oka rá? Főzöl, ellátod a háziasszonyi dolgaidat? Vagy mindig egy zsörtölődő feleség, elhanyagolt gyerekek várják otthon?Nem mondom, hogy CSAK a nő dolga a család egybentartása, s 3 gyermek, ráadásul kisgyermek ellátása nem iszonytos teher, de látszik ebből valami? Hogy rend, harmónia van otthon? Abban igaza van a férjednek, hogy inkább törlesszetek, mint ablakon kidobni az albérleti díjat. Önkormányzati lakást olyan könnyű szerezni? Szóvak kicsit vizsgáld meg magad is! Vonzó vagy-e a férjed számára, ha fáradt is vagy sokszor. Vagy menekül valamiért?! Azon meg ne is agyalj, hogy a szexet félrekufirc formájában pótold! Az lenne még csak süllyedő hajó.Beszélgess inkább a pároddal, a három kis csomagot meg add le néha, akár bébisintérnek is, hogy lehessetek kettesben néha!
2011. júl. 6. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Csak, hogy értsem.

Van 3 gyereked, egy párod és egy közös lakásod a testvéreddel. A közös lakást el akarjátok adni és te albérletbe mennél, gyűjtenél még egy kicsit a jelenlegi összeghez és csak utána vennél saját lakást. A párod viszont azzal zsarol, hogy ha nem veszel azonnal lakást, akkor elhagy és egyedül maradsz a 3 gyerekkel.


Ha jól értettem, akkor menjen a párod a sunyiba! Magyarul az a lényege a dolognak, hogy amennyiben nem juttatod őt hozzá egy fél lakáshoz (mert gondolom ha lakást vennél a pénzből, akkor az félig az ő nevén lenne), akkor elhagy. Nem mutat irányodba szeretetet, törődést, megbecsülést, de a pénzed az kéne. Szerinted ez így rendben van? Ha igen, akkor maradj vele, engedj a zsarolásnak. De ne felejtsd el, hogy egy nem jól működő kapcsolatnak akkor is vége lesz, ha lesz egy közös lakás, csak akkor nem csak 3 gyerekkel maradsz egyedül, hanem még pénzed vagy esélyed sem lesz változtatni ezen.


Addig semmiképpen ne vegyetek közös lakást, amíg nem vagy 100%-osan biztos abban, hogy hosszútávon működni fog ez köztetek! A 3 gyerek után a fizetése 50%-át is levonhatják gyermektartásként, a lakás eladása után lesz egy kis tartalékod is, nem vagy annyira kiszolgáltatott helyzetben, hogy mindent el kelljen tűrnöd ettől az embertől!

2011. júl. 6. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!