Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen a pláza/műnő külsőre?

Milyen a pláza/műnő külsőre?

Figyelt kérdés
Pasik bejönnek Nektek az ilyen nők valamint szépnek találjátok őket?
2011. júl. 6. 16:45
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
példákat is írhattok
2011. júl. 6. 16:47
 2/21 anonim ***** válasza:
71%
pl.Szandika,Gigi a VVből
2011. júl. 6. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
meg öltözködést is
2011. júl. 6. 16:50
 4/21 anonim ***** válasza:
80%

[link]


Olyan, mint csöcsös Virág. A csalánszopóverseny győztese!

2011. júl. 6. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
27%

Én nagyon szeretem az ilyen lányokat, nekem bejön, ha valami mű. Mindenki azt mondja, hogy ez nem jó, de nekem ez tetszik.


[Sajnos írásban nem tudok szandikásan affektálni.]

2011. júl. 6. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
77%

Nem találjuk szépnek őket.

Van egy réteg férfitársaim körében akik rájukmennének, de csak egyszeri alkalomra és csak ha másnap le lehet tagadni.


Mondjuk most elgondolkodtattál, eszembe jutott ha jönne egy plázacica (akiket rühellek) de vörösen (akikért viszont odavagyok) akkor vajon hogy döntenék?

Hmm... komoly dilemma, ezek az élet nagy kérdései, válasz még nincs.

2011. júl. 6. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
73%

[link]


Mint Kelemenannácska...

2011. júl. 6. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
68%

Ha valami komoly hivatással is rendelkezik avagy fog rendelkezni (orvos, pszichológus, pszichiáter, filozófus, etológus stb.) akkor álmaim nője tudna lenni egy ilyen "mű" pláza leányzó. Viszont ezek általában kozmetikusok, fodrászok vagy még azok se. Nagy ritkán találni bölcsészt, de azok is csak melegedni járnak az egyetemre.

És most nem kell az, hogy én tudok egy csúcsbombázót a bme-n akinek 6.0ás az átlaga, mert kivételek mindig lesznek.

Amúgy pedig én úgy képzelem el az ilyen lányokat, hogy miniszoknya, magassarkú, ízléses felső és egy rakat pipere illetve kiegészítő felül.. Tehát öv, csatt, sál, akár szőrme, a lényeg, hogy minél feltűnőbb tehát színesebb legyen. Esetenként a kiskutya is kifigyel a miniretikülből...

Ezen kívül persze még egy tucat típusú szerelésre simán rámondanám, hogy plázacica, mivel manapság a csúcsbombázó nők, akik fel mernek öltözni szépen és ki merik rakni amijük van már annak számítanak.

2011. júl. 6. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
86%

Általában vasalt hajú, műkörmös pics@ műmellel, műszájjal, agyon szoláriumozott bőrrel. Tetovált szemöldök, esetleg piercing a nyelvében, a felső ajkánál vagy a köldökében, de ez opcionális.

Facebook-on 5000 képe van felrakva, ahogy pózol, általában a tükör előtt és csücsöríti a száját. Vagy a plázában.

Gyakran van valamilyen ölebe, amelyet "cuki" kis ruhácskákba öltöztet, lehetőleg babarózsaszín vagy bilikék színben.

2011. júl. 6. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
tehát végül is bejönnek a pasiknak az ilyen csajok csak az agyukkal van baj
2011. júl. 6. 17:02
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!