Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen a pláza/műnő külsőre?

Milyen a pláza/műnő külsőre?

Figyelt kérdés
Pasik bejönnek Nektek az ilyen nők valamint szépnek találjátok őket?
2011. júl. 6. 16:45
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
72%

Ezekre van egy nagyon találó mondás: Agya semmi, dugd meg jól!


Egy ilyen nő általában elvárja, hogy a férfi kényeztesse, úgy gondolja, hogy ez neki kijár a külseje miatt. Nem túlságosan odaadó, kizárt, hogy tudjon főzni, mosás, takarítás, ilyenről ne is álmodjunk. Igazából semmire sem való, hiszen általában butuska is, szóval nagy karriert biztosan nem fut be. Kirakatba jó, illetve hancúrozni vele. De komolyabban nekem biztosan nem kellene. És mivel komoly, felelős beosztásban vagyok, le is égetném magam vele.

31/F

2011. júl. 6. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
63%

Műnő:


pl. voksán virág


[link]


[link]


szép nő, akire büszke lennék pl. ő:


[link]


[link]


Remélem érzed a különbséget...Számomra egyenes ciki lenne egy voksán féle nővel megjelenni.

2011. júl. 6. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
78%
17:32: Gyönyörü az a nö akit linkeltél!!!:)
2011. júl. 6. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
88%
Azért ezeket a nőket el tudjátok képzelni 20 év múlva. Én láttam egy ilyet öregecskébe, úgy nézett ki, mint egy transzi.
2011. júl. 6. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
71%

Hát igen, öregen még borzalmasabbak.

Ne haragudjatok meg, de én elöször Alekosz Veronikájára is azt hittem, hogy transzi. De most halál komolyan.

2011. júl. 6. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%

Hát nekem max. szexre kellene egy ilyen nő, de még a húszas éveiben...utána már átmegy "bottal sem piszkálnám" kategóriába a sok festéktől, szoláriumtól olyan lesz a bőre, mint egy nyanyának!

Én amúgy is a természetes, ízléses lányokat szeretem, akinek nem kell egy kiló vakolat, hogy nézzen ki valahogy!

26/f

2011. júl. 6. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
A kinézetemre nekem is ezt mondják. De soha nem érdekelt. Kémia tanár szeretnék majd lenni. Tudok főzni és takarítani is szoktam és nem az egész napom azzal megy el, hogy kinézzek valahogy. Habár mindenki ezt hiszi. Párommal 5 éve vagyok együtt.
2011. júl. 7. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 józsibarát ***** válasza:

Ronda.

Nem, nem.

2011. júl. 10. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim válasza:
30%
Voksán Virág gyönyörű vagy nők írnak akik nagyon irigyek vagy szánalmas férfiak akik ha meglátnák élőbe merevedésbe kerülnének de azért itt linkeli az előnytelen képeket!!
2011. aug. 28. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
88%
Voksán Virág szép volt, mielőtt kacsacsőrű emlős lett. Nem, nem vagyok rá irigy.Millió szebb nő rohangál.
2011. aug. 28. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!