Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Lehetek szerződéses katona,...

Lehetek szerződéses katona, függetlenül attól, hogy 150 cm vagyok? (Lány)

Figyelt kérdés
2011. jan. 26. 17:12
1 2
 1/14 Pro Patria ***** válasza:
56%

Nem hinném. Ez már eléggé durva.

Hiszen mit is kezdenének veled? Miért nem választasz testhezálló munkát?

2011. jan. 26. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
A választ biztosra tudod,vagy ez csak egy személyes tipp?
2011. jan. 26. 17:21
 3/14 anonim ***** válasza:
83%

Tavasztól 3000 ember szerel le a rossz körülmények, és az elképesztően alacsony bérek miatt, pedig eddig is emberhiány miatt nem tudtak bizonyos missziokat feltölteni. Lasszval sem tudtak embert fogni az objektumok őrzésére, ezért állították fel a tartalékosokat.

Ezért szerintem felvesznek. Más kérdés, hogy én annál nagyobb hibát nem tudnék elképzelni, mint 70 000 Forintért kúszni-mászni. Ennyi pénzt még a jelenlegi viszonyok között is megkereshetsz, másutt.

Esetleg állj be tartalékos objektumőrnek. Ez kicsit kevésbé kötött, és a pénz is kicsivel több, igaz nem sokkal. A "bociruha" ugyanaz.

2011. jan. 26. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
63%
Sajnos én azt úgy tudom, hogy ha katonának akar valaki menni akkor ahhoz kell egy bizonyos magasság is. Azt hiszem 175 centi felett. :S Sajnos. :/
2011. jan. 26. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Édesapám tetvére (nő) 6 éve szerelt le körülbelül....És 160 cm...
2011. jan. 26. 17:26
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Átfutottam a Magyar Honvédség honlapját. Hosszan részletezik, milyen feltételekkel lehet valaki szerződéses katona. Nem találtam olyat, hogy lenne magasságbeli határ.
2011. jan. 26. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Nem tudom én így hallottam egyik ismerősömtől:) De ha tévedtem, akkor elnézést:).
2011. jan. 26. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Ugyan maximálisan díjazom, hogy a nők egy részének nem a család és a háztartás vezetése az életcélja, de ezt szerintem gondold át.
2011. jan. 26. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem lehetsz.Sehol nem írják, hogy lenne valami magassági korlát.Sőt a harckocsizóknál pl. előny is. :)

Amúgy meg nem értem a kedves hozzászólót miért kellene átgondolnia a katonaságot??Én is nő vagyok, de ez a legnagyobb álmom hogy végre bekerülhessek a honvédséghez.És ezért mindent meg is teszek.

2011. jan. 27. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Pro Patria ***** válasza:
31%

Az első vagyok.

Csak gondolom. Egyébként én is úgy tudom, hogy van magassági korlát.

De hogy nem vesznek fel, azért hiszem, mert nem tudom, irodai munkán kívül hol lehetne alkalmazni Téged.

2011. jan. 27. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!