Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátom a kövér lányokat...

A barátom a kövér lányokat szereti, de én nem vagyok az és ezért állandóan piszkál, hogy hízzak már meg vagy elhagy. Nagyon szeretem őt, de nem szeretnék kövér lenni. Mit tehetnék? Hízzak? Vagy lelehet szoktatni valahogy erről egy pasit?

Figyelt kérdés
2011. júl. 6. 18:02
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%

Ez valami vicc? Minek van akkor veled?

Keress egy értelmes férfit+

2011. júl. 6. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
97%
!
2011. júl. 6. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
100%
Eszedbe se jusson olyan dolgot tenni az ő kedvéért, amit te nem akarsz. Ha ilyenre kér, nem is szeret igazán.
2011. júl. 6. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
100%
Ez fura, ilyet még nem is hallottam, hogy valakit erre kér a barátja. Mondjuk akkor nem értem, miért téged választott. Szerintem ne változz meg a kedvéért, mondd meg, hogy te így érzed jól magad, ő pedig elvileg így szeretett beléd, szóval fogadja el.
2011. júl. 6. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos ez egyes pasiknál akkorát nyom a latban! Akár a vékonyakat, akár a telteket, akár a sportosakat szeretik, szakítóok, ha a barátnőjük, feleségük kezd eltérni ettől az ideáltól. A férfiak nagy része nagyon vizuális típus.

De nem értem, hogy ha akkor sem voltál telt, amikor megismert, miért téged választott, ha most meg szakítana veled, holott semmi nem változott.

Szerintem a legjobb, ha te jól érzed magad a bőrödben.

Ugyanúgy nem kell mértéktelenül meghíznod a párod kedvéért, minta ahogy a teltebb lányoknak sem kell lefogyniuk, ha ők jól érzik így magukat.

2011. júl. 6. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
100%
Hagy el,gondolom sovány voltál akkor is amikor összejöttetek,akkor miért tetszettel neki? Ez nagyon gyerekes dolog.
2011. júl. 6. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
100%
Ne akarj meghizni és küldd el a fenébe.
2011. júl. 6. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
100%

Azt írod: ... hízzak már meg vagy elhagy!

Ne engedj a zsarolásnak, ha nem tetszel neki, miért jár veled?

Ha később pedig azt kéri, hogy fogyjál le, mert elhagy?

És mi van, ha az már nem fog menni olyan könnyen? A felszedett kilók nagyon ragaszkodóak tudnak lenni, ragaszkodóbbak, mint az ilyen hapik. Hagyd a fenébe, találsz te magadnak olyat, akinek úgy vagy jó, ahogy most kinézel!

2011. júl. 6. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
92%

ma 18:04

Pedig van ilyen. Mióta fogamzásgátlót szedek, felkerült rám pár kiló, ezért úgy döntöttem, fogyózok. Erre azt vettem észre, hogy miután ezt bejelentettem, a párom minden nap valami hizlaló nassal állított haza, amiről tudta, hogy szeretem és valósággal csábított sütizni, hamburgerezni. Mikor pedig tornáztam, pedig rám szólt, hogy nehogy már!

Ő mondjuk nem haragszik érte, ha fogyózok, de azért óvatosan próbál ellene tenni. :)

2011. júl. 6. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
80%

"Eszedbe se jusson olyan dolgot tenni az ő kedvéért, amit te nem akarsz. Ha ilyenre kér, nem is szeret igazán."


Ezt érdekes egy nő szájából hallani, mert például én nem szeretnék megházasodni, a barátnőm viszont férjhez menne, és mégis arra kér hogy vegyem el! Köszönöm, ebből nem kérek!


Kérdező! Hagyd ott a pasid! Emiatt ne hízz meg!

2011. júl. 6. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!