Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám állandóan gödröket...

Spyke93 kérdése:

A kutyám állandóan gödröket kapar az udvarba (ahogy apám mondja bomba tölcsér) lelehet erről szoktatni valahogy?

Figyelt kérdés
És csak akkor csinálja amikor nem vagyunk otthon
2011. jan. 7. 20:45
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát azért csinálja mert egyedül érzi magát,unatkozik és ezért az egyedüllét miatt próbál tenni valamit.Ha nincs játéka akkor vegyél neki.Van olyan játék egy csomó amibe kaját lehet rakni és azt rágcsálhatja.Próbáld meg talán ellesz vele sokáig.Vagy mielőtt elmész te vagy a szüleid elmennek otthonról vigyétek el sétálni vagy futni,fárasszátok ki és akkor talán lenyugszik.
2011. jan. 7. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
kösz meg probálom
2011. jan. 7. 21:21
 3/6 anonim ***** válasza:
Vidd sokat sétálni, aportozz vele. Fáraszd le agyilag is és fizikailag is. Ha mégis csinálja akkor amikor meglátod vidd el egy kijelölt helyre, hogy ott ásson és ha ott elkezd ásni nagy-nagy dicséret, jutalom stb. Ez egy olyan hely legyen a kertbe ahol nem olyan nagy baj ha ásni kezd. Ez nálunk pl a homokozó :) Milyen fajta kutyád van? Mennyi idős?:)
2011. jan. 7. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

én azt csinálom, hogy a lyukakba szórom bele a kutyaszart :D

rá a földet, de csak vékonyan legyen rajta, hogy ásás közben hamar elérje. kétszer ugyanoda sosem kaparnak :P

2011. jan. 7. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Erre a kutyaszaros trükkre én is rájöttem mert amikor beleszórtam a szart a lyukba utána nem volt kedve tovább ásni.
2011. jan. 10. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
nekem nem jöt be kikaparta és a kenyerét is oda ásta el utánna :S
2011. jan. 10. 19:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!