Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit lehet csinálni egy olyan...

Mit lehet csinálni egy olyan anyával aki egyfolytában bele mászik az arcodba és beleszól az életedben és mindenbe bele akar folyni?

Figyelt kérdés
Van valami ellenszer ezekre a helyzetekre?Vagy csak küldjem el végre a jó francba?
2011. júl. 6. 21:37
 1/9 anonim ***** válasza:
64%

Költözz el otthonról, és ne mondd meg, hova, merre mégy. És persze ezek után a közelébe se menj, mert még képes utánad osonni, meglesni, hogy hol laksz.


Ez a legbiztosabb módja annak, hogy megszabadulj tőle.

2011. júl. 6. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
55%
örülj annak hogy legalább törődik veled, nem mindenkinek van ilyen anyja...
2011. júl. 6. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
90%

persze nyugodtan küld el a jó francba és felejtsd el azt ,hogy kiskorodban mennyit szenvedett azzal ,hogy megszüljön azzal ,hogy 4 óránként felkelt megetetni tisztába tenni majd oviba vinni kora reggel utána dolgozott 8 órát elment érted az ovodába hazavitt majd megint dolgozott ,hogy enni adjon tanuljatok stb.Azt sem szabad elfeledd ,hogy anyukádban bármikor megbízhatsz bármit is mondasz neki.Ő az a személy akihez oda fogsz menni és elsírod a bánatos ő pedig nem mondja el senkinek ő az aki az életéből 14-18 évet neked adott.

Végül is ezek után nyugodt szívvel elküldheted a jó francba.Teljesen megérdemli.


Inkább kérd meg ,hogy hagyjon egy kis légteret neked mert így nagyon nem jó.

Az ellenszer a kommunikáció.Lehet ,hogy nem olvassa rendszeresen a facebookot így ,ha teheted személyesen közöld vele.


Sok sikert kívánok!

2011. júl. 6. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
47%
az enyém is ilyen...sőt nagyon sokaknak... töltsd be a 18at... ez az egyetlen megoldás
2011. júl. 6. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
22%

egyszer mond meg neki keményen h mennyen a francba.

lehet h nagy balhét csap majd belőle és pár nap harag meg stb de biztos észreveszi magát

2011. júl. 6. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
53%

Első válaszoló vagyok!

Miért nem jó az, ha a kérdező költözik el?

Mert akkor esetleg neki kell majd gondoskodnia saját magáról, albérlet, kaja, iskola, ruházkodás, szórakozás stb.?

Egyszerűbb lenne neki, ha a mamát küldené el a francba, ugy-e?

Hát költözzön el a kérdező!!!!!!!!!!!!!!!!!!

2011. júl. 6. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Hát válaszolók nagy tévedésben vagytok!Bár igaz azt nem írtam,de nem tudom hogy miért gondoljátok hogy csak tininek lehetnek gondjai szüleivel!Nem 18 vagyok hanem 26 és nem lakom otthon!

Ez a találkozásokra vonatkozik ha éppen fel megyek hozzá vagy valami családi összejövetel van....

Már igen gondoltam arra hogy végleg megszakítom a kapcsolatot....

2011. júl. 6. 22:02
 8/9 anonim ***** válasza:
26%
Én végleg megszakítottam. Nem bántam meg.
2011. júl. 6. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Én a kérdésed stílusát roppant bántónak tartom. Nekem is vannak konfliktusaim a szüleimmel, de ilyen stílusban sosem beszélnék róluk. Lehet, hogy csak éppen felkaptad a vizet valami miatt. De ha ilyen agresszíven állsz a körülötted levő emberekhez, akkor ez sok mindent elárul rólad. (Egyébként a válaszolók azért hitték, hogy kis tinédzser vagy, mert olyan gyerekes stílusban hőbörögsz.)

A konfliktusokat meg lehet oldani normálisabban is. Például: Megpróbáltál már valamikor beszélni vele, hogy téged zavar ha ő átlép bizonyos határokat? Felajánlottál bármilyen konstruktív megoldási javaslatot? Felnőtt vagy. Nem fröcsögő szájjal kell szidnia másikat, hanem felnőttként viselkedve megoldani a felmerülő problémákat.

2011. júl. 7. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!