Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megszakítanád a barátságot...

Megszakítanád a barátságot egy fiú miatt? Meg tudnád bocsátani?

Figyelt kérdés

20 éves vagyok. 2 éve járok egyetemre, és szerelmes vagyok az egyik csoporttársamba. Nagyon, mindennél jobban. Őnem szeretne kapcsolatot, nem is szokott csajozni, elég félénk,1x megcsókolt, de nem lett járás. A legjobb barátnőmnek bemutattam egy buliban ezt a fiút. Hiba volt. A napokban a fiú nálam volt és a legjobb barátnőm írt neki facebookon chaten, hogy nagyon várja hogy találkozzanak és meghal a vágytól, hogy az övé legyen, ilyeneket írt. Annyira meglepődtem, szóhoz se jutottam, és megkérdeztem a fiút, hogy ez miii??? Mondja hogy régóta ilyeneket ír neki. A legjobb barátnőm ilyet írt a pasinak, aki a szerelmem. Teljesen ki voltam, bőgtem, és megfogadtam, hogy sosem bocsátok meg neki.


Azt mondta egy barátom túl komolyan veszem. Szerintetek?


2011. júl. 7. 02:30
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
Az a kérdés, barátnőd tudja-e, hogy vágysz a fiúra. Ha nem, akkor nincs jogod haragudni rá, mert nem tudhatta... Ha tudja, akkor nyilván nem szép húzás, ugyanakkor ha a srácnak meg ő mégis kéne, akkor neked kell félreállnod.
2011. júl. 7. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:

Tudod róla és azt is, hogy milyen régóta szeretem.

Még én álljak félre???

2011. júl. 7. 02:39
 3/24 A kérdező kommentje:
Tudott*
2011. júl. 7. 02:39
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
A barátság szent és pótolhatatlan dolog, ami sok pozitívumot hoz az ember életébe. Ha a csaj ilyet írt a srácnak, akibe 2 éve szerelmes vagy, soha nem volt a barátod, ne csúfold meg vele ezt a fogalmat.
2011. júl. 7. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%

páros lábbal rúgnám p.csán az ilyen "barátnőt".

szóba se állj vele ezek után!

egy barátságban megbocsájthatatlan az ilyet tett, és Igazi barát sosem tenne ilyet!

2011. júl. 7. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%

Persze-persze. Még az a szerencse, hogy a fiú nem ment bele az állítólagos barátnőddel sem.

Na, akkor mi lett volna? Akkor meg tudnál neki bocsátani?

Nyilván nem.

Ő pedig simán megtette volna.

Ne is foglalkozz vele többet, nem érdemli meg.

2011. júl. 7. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:

Ha egy fiú megcsókol és utána nem akar semmit,ott már nincs mit keresned.

A történetben a fiú a negatív hős,mert egyik lány sem kell neki,vagy búza,vagy nem vagytok jó nők.

2011. júl. 7. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
60%

Hát most lehet le leszek pontozva de sajna azt kell mondjam hogy nem sértődhetsz meg ezen!

A pasi tett felé olyat amiért barátnőd ezt irkálja?

Nézd,nekem volt egy barátnőm,szép arcú de kövér,nem vészesen de nagyon sok fiúnak emiatt nem jött be!Volt egy srác ugyan ilyen csendes nem csajozós aki tetszett neki is meg nekem is,nem tudta a srác hogy tetszik nekünk de én rákérdeztem és mondta hogy nem viszonozná neki soha!Mint kiderült én tetszettem neki és lehet csúnyán hangzik de miért kéne a boldogságom futni hagyni mert a barátnőmnek tetszik?Elég sz*r ügy de úgy vagyok vele hogy mivel nem volt köztük semmi így nincs joga hisztizni!Össze is jöttünk,nem is volt belőle probléma csodálatos 3 hónapot töltöttünk együtt aztán elb*sztam mert szakítottam!De mindegy!

Szóval hiba csókolt meg EGYSZER,2 év alatt már 20 milliószor össze jöhettetek volna szóval valószínű nem akar tőled semmit,akkor a barátnőddel miért ne járhatna(ha akar)?Ne hari de nekem elég szánni való 2 évig futni egy olyan szekér után ami nem akar felvenni és gondolom a gyerek is tudja hogy szereted mert általában ezek a dolgok sosem maradnak titokban!

Ráadásul nem egy olyan példával tudok szolgálni hogy ismerős csaj JÁRT a pasival(tehát ő nem titkon reménykedett hanem együtt voltak) szakítás után barátnő rá startolot és éveket együtt voltak!A mostani példám ismerősék 5 évig jártak gyerekszerelem volt,szakítottak 3 éve,és a barátnő most összejött a pasival!Tök boldogok,mindenki kinézi őket meg utálja de imádják egymást és nekem sandít a boldogan élnek még meg nem történet!Nekem egyszer volt hogy sráccal kavartunk elég rendesen(szerettük este meglátogatni egymást)aztán azt hittem lesz valami és közben barátnőmet simán elcsábította!Rossz volt de nem a pasim volt így mit csináljak?Mellesleg a menyasszonya lett a csaj...az már mondjuk más tészta hogy új csaja van azóta!:)

Én személy szerint hányok az egymás exével kikezdeni dologtól de az EX,nem egy srác aki tetszik...

Szóval ha a srác is barátnődet akarja akkor muszáj vagy hagyni,ha meg nem akarja akkor meg felesleges pattogni ezen mert úgy se lesz az övé!Amúgy elhiszem hogy rosszul esik,valószínű nekem is rosszul esne de tedd túl marad rajta és keress olyat aki viszont szeret!

2011. júl. 7. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
84%
Utolsó: bocs, nem olvasom végig, de akkor is szemétség volt a csajtól, a te eseted különbözik. Itt a lényeg, hogy hátbatámadás volt. Ha rástartol a legjobb barátnőd a szerelmedre, annyit megtehetne, hogy szóljon. Most gondolj bele, majd egy nap megjelennek előtted ketten, hogy ők akkor mostantól járnak. És vágj hozzá jó képet!
2011. júl. 7. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
Én egy dolgot tennék meg ahelyedben,mielőtt eldöntöm,megszakítom-e a kapcsolatot. Rákérdeznék,hogy tetszik-e neki a srác,vagy mit gondol róla.Ha azt mondja neked,hogy jajj,dehogy tetszik,nem akar ő semmit tőle,akkor elfelejteném azta barátnőt. Nem a csak a pasi miatt(amiatt személy szerint én nem tudnék megszakítani egy barátságot),hanem azért,mert a szemembe hazudott.
2011. júl. 7. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!