Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan kérdezzem meg? Nekem...

Hogyan kérdezzem meg? Nekem ez nagyon fontos?

Figyelt kérdés
Tegnap este írt egy smst barátom, illetve mikor telefonáltunk,megemlítette,hogy anyukája mondta, hogy miért nem jövök el legközelebb Szombaton és Vasárnap mennék haza8magyarul ott aludnék). Elmúltam már 18 éves, nem is ezzel van baj,de nagymamám tuti nem engedné meg(apummal is lakom) de mama van itthon egész nap. 3 hónapja lassan, hogy együtt vagyunk. még 6 körül megint beszélgettünk és most már apuja is mondta, hogy jöjjek el, meg mondjam meg mamámnak az igazat(állítólag rendezvények is lesznek, hogy együtt megy az egész család, együtt is jövünk.) De mamám attól fél tuti, hogy lefekszünk. Nem vagyok szűz, aludtam már ott barátomnál(előtte) 2 volt ilyen és akkor megengedte, azt hiszem ott is 2 hónap után kb. De nem merem megkérdezni... Apu biztos elengedne, de dolgozik,lehet ma haza sem jön, csak holnap, de azért jó lenne szólni, mert szombaton mennénk. Így csak Vasárnap találkozunk, ő dolgozik.(jelenleg én is melót keresek) Mit mondjak? Mamától kéne előbb. De nem akarom, hogy kiakadjon. Szerintem aput nem érdekelné, de azért mégiscsak....Köszi a válaszokat.Nagyon szeretnék menni. De mamám olyan felfogással él, hogy akkor tuti összefekszünk.Megmondtam, nem kell, hogy azzal járjon, erre ő, hogy nem hülye, stb....Azt meg úgysem hinné el, hogy külön aludnánk. Apuja reggel azt mondta, ha nem hiszi el mama, hogy elhívtak, akkor hívja fel őt és elmondja. Köszönöm...Oké, hogy elmúltam 18, de még otthon lakok...Apu nem hinném, hogy szólna. Az lenne mamától, hogy kitaláltuk, hogy együtt alhassunk....Köszi a válaszokat!
2011. júl. 7. 07:30
 1/8 A kérdező kommentje:
Ja, nem egy városban lakunk, 75 km. Amúgy Vasárnap mentem volna reggel, délután estefele haza, de most így mennék....
2011. júl. 7. 07:32
 2/8 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, de ilyesmibe nem igazán szólhatnak bele.(Ha dolgozol, ha nem). Ha hívnak nem megkérdezni kell, hanem kijelenteni, hogy ide és ide megyek és ekkor és ekkor jövök!

Sose leszel önálló ha nem mész erre-arra kimozdulni otthonról! Én szüleim elég nyakatekert felfogásúak, de amint elmúltam 18 onnatól kezdve amit a pénztárcám engedett megtehettem csak annyit kértek, hogy szóljak hol vagyok, hol találnak meg.

22/N

2011. júl. 7. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Azt mondta, azt csinálok amit akarok, de nem tarja ezt okos dolognak... Meg, hogy itt nem fog aludni, mert ez a ház nemlesz kupleráj. Ugye nekem egyszemélyes az ágyam de elférnénk. Az hogy apu oda adja e az ágyát az más tészta. És hogy ő nem finanszírozza az utazásomat.
2011. júl. 7. 08:27
 4/8 A kérdező kommentje:
Remélem minél előbb melózom, még van félretett pénzem,szóval nem kell kérni. Ez a baja mamámnak, hogy biztos szexelünk. Hogy mit várok tőle, mert idősebb vagyok nála. Ami abszolúte nem látszik.
2011. júl. 7. 08:33
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem volna egyszerűbb, hacsak simán odaállnál elé s mondanád, hogy mama barátom szülei meghívtak erre s erre a családi rendezvényre, el szeretnék menni, ha nem baj, szombaton van a menés, vasárnap jönnék haza, a pénzügyi oldal miatt ne aggódj, mert van nekem pénzem s megoldom abból. Kb ennyi. Sokkal egyszerűbb, mint itt enni az idegeidet, amíg nem állsz elébe addig úgysem fogod tudni mit szól.
2011. júl. 7. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Mármegmondtam, elengedett, de morgott egy sort
2011. júl. 7. 10:39
 7/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Örülök,h.végül megmerted kérdezni a mamádat és el is engedett.


"De mamám attól fél tuti, hogy lefekszünk." - Erre csak annyit, hogy nem csak akkor történhet meg két ember között a dolog, ha együtt alszanak, hanem akkor is ha napközben együtt vannak. Ezt próbáld meg legközelebb megbeszélni a mamáddal. (És ezt remélem, nem vetted rossz néven, csak próbáltam tanácsot adni.)

2011. júl. 7. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Szia utolsó:) Ugyanezt mondtam, de nem hitte el, azt mondta, hogy nem most mászott le a falvédőről,de, hogy benne van a pakliban. mert, hogy így a kísértés, stb.stb. (nem mondtam neki,azért nem vagyok bunkó, hogy az is a mi dolgunk lenne, de tisztában vagyunk a védekezéssel. Amúgy ezt milliószor mondtam neki, de mindig mondja, hogy balesetek mindig vannak.
2011. júl. 7. 19:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!