Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan kérdezzem meg anyukám,...

Hogyan kérdezzem meg anyukám, hogy szedhetek e fogamzásgátlót?

Figyelt kérdés
Elég hosszú ideje együtt vagyunk a barátommal, sokat itt alszik, én is nála. Anyukám tudja, hogy élünk szexuális életet. Mi lenne a legjobb módja, hogy felvezessem, hogy fogamzásgátlót szeretnék szedni?
2011. febr. 2. 14:45
1 2 3 4
 1/34 BlackSword ***** válasza:
94%
Miért kell megkérdezni??? Elmész a dokihoz és felírja, ha úgy látja jónak...
2011. febr. 2. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem vagy még 18: "Anya, szeretnék fogamzásgátlót szedni, mi a véleményed?"

Ha már elmúltál 18: "Anya, szerinted melyik fogamzásgátló a jobb?"

2011. febr. 2. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
100%
Hat,ha mar tudja hogy szexualis eletet elsz akkor a legegyszerubb modja ennek,hogy : Anyu,kerlek ajanlj nekem egy megbizhato nogyogyaszt mert fogamzasgatlot szeretnek szedni,mert meg nem tartom elerkezettnek az idot arra,hogy gyermeket szuljek.
2011. febr. 2. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
70%

Hát gondolom azért van rá szükség, mert anyukád tart el, és nem tudnád kifizetni a gyógyszert egymagad.

20 év alatt egyébként én nem javasolnék hormonális szert, bármennyire is kényelmeseb az óvszernél.


Ha mindenképp a párod vállalja hogy fizeti egyébként simán kihagyhatod az anyukádat. Elmész egy nőgyógyászhoz, megvizsgál, és felírja, ha úgy gondolja.

2011. febr. 2. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
90%
ja, a vége jó zagyva lett, bocsi. a "ha mindenképp" nem tartozik bele. :DD
2011. febr. 2. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
43%
Miért kell felvezetni? Fognia kell a kis kezedet és elmenni veled a nőgyógyászhoz? Ha már élsz szexuális életet, elég nagy lehetsz ahhoz is, hogy önállóan elsétálj a rendelőbe.
2011. febr. 2. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Mondd meg neki, hogy szeretnél vele beszélni ill. kikérni a véleményét. Majd ha leültetek, vágj a közepébe.

Úgy gondolod, hogy a fogamzásgátló jobb, mint az óvszer, és mit szólna hozzá, ha azt szednéd.

Legfeljebb azt mondja, hogy nem. SAokat nem változtat a dolgon.

Gondolom az sem elhanyagolható tényező, hogy mennyi idős vagy.

Mondjuk én sem örülnék neki, ha a 16 éves lányom ilyeneket szedne, de még mindig jobb,mint egy nem várt terhesség. TE legalább OKOSAN végiggondolod, és teszel is valamit az ügy érdekében.


Üdv!

2011. febr. 2. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
100%
Első kérdés hány éves vagy? Ha elmúltál 18 akkor szerintem nyugodtan beszélj Anyukáddal, de csakis kettesben és őszintén. Ha Anyukád engedélyével aludt és alszik a barátod nálatok akkor ez volna a leg biztonságosabb. Kérd meg kísérjen el a nőgyógyászhoz is.
2011. febr. 2. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
100%
"Anyu,eljönnél velem a dokihoz? Fogamzásgátlót szeretnék,mert nem akarok terhes lenni.."
2011. febr. 2. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
11%
Miert fizesse/fizetne a kerdezo parja a fogamzasgatlot? En ugy vagyok vele, az en testem az en eletem, az en dontesem, tehat az en kotelessegem a vedekezesi mod es annak kifizetese/megteremtese.
2011. febr. 2. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!