Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ebben az esetben?...

Mit tegyek ebben az esetben? Részvét nyilvánítás.

Figyelt kérdés

Egy nagyon jó barátnőm anyukája meghalt. A lánnyal már egy ideje nem tartottuk a kapcsolatot aminek több oka is volt - elköltözés, iskola, gyerek - de szeretném felhívni természetesen. Viszont ki van kapcsolva, szerintetek ebben az esetben illik egy emailt hagyni?

Tudom, hogy nem ez a megfelelő módja de szeretném ha tudná, hogy gondolok rá és bármikor számíthat rám.


2011. júl. 7. 08:49
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ilyenkor a géphez sem nagyon ül...Én a hagyományos táviratnál vagy levélnél maradnék.
2011. júl. 7. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Lehet kapni szép részvétnyilvánító lapokat, írj neki egyet, amiben részvétet nyilvánítasz és felajánlod a segítségedet. Talán azért kapcsolta ki a telefonjéát, mert most nem akar senkivel beszélni, kell egy kis idő míg magában emészti a dolgokat.
2011. júl. 7. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
ja, és nem írnék sokat, csak részvétet nyilvánítanék és megírnám, hogy bármikor számíthat rám. /első/
2011. júl. 7. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is a táviratra szavazok inkább. Azt nagyon hamar megkapja, gép elé meg lehet, hogy csak temetés után ül majd. Ha nagyon idegenkedsz tőle, akkor várj, hátha bekapcsolja a telefonját.
2011. júl. 7. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is a póstai levelet/képeslapot tartanám a legjobb ötletnek. A gyásznak megvannak a maga fokozatai. Ha jóban volt az Anyukájánál akár ez mélyebb is lehet, mint sokaknál ezért kapcsolta ki mindenét. Nagyon rendes Tőled, hogy felkeresed és támogatni szeretnéd! Bizti jól fog esni Neki!
2011. júl. 7. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Biztosan gép elé ül hiszen minden nap látom a közösségi oldalon, hogy belép. Sőt, már dolgozik is mert az autóját is láttam a munkahelyén.

Személyesen nem szívesen mennék át hozzájuk mert azt tudom, hogy a család többi tagja teljesen maga alatt van . És magamból kiindulva utálnám ha ilyenkor zavarnának.

Telefonon gondolom ilyenkor olyanok is hívják akiknek tényleg nem kellene, gondolom ezért kapcsolta ki.

2011. júl. 7. 09:11
 7/8 anonim ***** válasza:
48%

Távirat? Jesszus, hol éltek ti, a vadnyugaton?

Szerintem várj holnapig, ha akkoris ki lesz kapcsolva írj neki e-mailt.

2011. júl. 7. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Köztes megoldásként talán jó az e-card. Sok helyen van, google-el találsz többfélét is. Lehet mellé szöveget is írni, esetleg egy alkalomhoz illő idézetet.
2011. júl. 7. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!