Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Adnátok pénzt ebben az esetben?

Adnátok pénzt ebben az esetben?

Figyelt kérdés

Unokatesómnak holnap lesz a szalagtűzője. Nem lesz semmi buli, mert megbeszéltük, hogy majd májusban a ballagáskor bepótoljuk, ilyenkor a szűk család összejön és kint a kertbe bográcsolunk, bulizunk.

Nem tudom eldönteni, hogy most adjak e neki egy kis pénzt vagy majd akkor a bulin, mert éppen bedöglött a vegyes tüzelésű kazánunk és ma megyek újat venni.

Nagyon nem hiányzik, de muszáj mert 2 pici gyerekkel vagyok itthon és ha gázzal fűtünk a gatyánk rámegy ill. a gázkazán is döglődik. Szerencsére férjem fűtéstechnikával foglalkozik így tudta újra éleszeteni valahogy.

Most adjak neki legalább 5 e vagy hagyjuk? Hogy illik ilyenkor?!


2011. okt. 21. 10:13
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy emlékszem, hogy senkitől nem kaptam semiit, pedig ott volt az egész család. Majd ballagásra vigyetek ajándékot vagy pénzt. Max egy virágot vihettek neki, ha lány.
2011. okt. 21. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
A kazán fontosabb, ha nem akartok fagyoskodni.
2011. okt. 21. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
77%
Vigyél egy szép üveg bort, (max ezer forint) a pénzt meg majd májusban.
2011. okt. 21. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
73%
én se kaptam, sőt ballagáskor sem. felesleges, nem kell mindenből marketinget csinálni...én ballagásra egy szép órát kaptam aztán kész.
2011. okt. 21. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
szalagavatóra nem szoktak adni, legalábbis felénk nem
2011. okt. 21. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
73%
Nálunk se szoktak adni pénzt szalagavatóra. Meg a másik, hogy én mindenek felett a gyerekeim érdekét nézem.
2011. okt. 21. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Én is azt mondtam a férjemnek, hogy hagyjuk most a pénzt, majd májusba. Tudja azért, hogy mindig kiteszünk magunkért, inkább ez a kazános dolog aggaszt, ezért nem akarok most pénzt adni.

A pia jó ötlet, mert most volt 18 és holnap este a barátokkal megünnepli.

2011. okt. 21. 10:22
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom elmúlt 18,így vehetsz neki egy kis italt,vagy valami apróságot :) A pénz meg ráér.
2011. okt. 21. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Én a ballagásomra se kaptam pénzt, külön, mert nem állunk úgy. Kaptam egy klassz bőrtáskát és ez volt egybe a ballagás meg a szülinap. Szalagavatóra meg egy ezrest anyától. :D De azt is hogy legyen miből inni valamit, vagy ha nagyon kell. Szerintem ha normális, úgyis megérti... Sőt magyarázkodni sem kell.

20L

2011. okt. 21. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
73%

Szerintem én sem kaptam semmit sem...

Főleg, hogy bulija sem lesz..

Szerintem egy szalagtűző nem nagy szám, egy 18 éves annak éli meg, de ráér sztem a pénz a ballagásra.

2011. okt. 21. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!