Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ilyesn esetben hogy kell...

Ilyesn esetben hogy kell megoldást találni? : D

Figyelt kérdés
Szóval én nem nagyon beszélek másokhoz de már engme is zavar hogy nem szólnak hozzám :D Van akivel nagyon sokat beszélek, pl a barátnőm:) De rajta kivül is van olyan akivel tudok beszélni elég jól, csak az osztályban valahogy nem tudom, nem szólnak ők se hozzám így én se meg ha oda jönnének akkor jól beszélnénk. DE azt érzem, hogy utálnak meg kibeszélt nem rég egy csaj, bár ez nem biztos de engem nézett miközben máshoz beszélt. Másik osztályból szoktak lenni inkább olyanok, akikkel kommunikálok néha, ez kb minden évben így volt. De most már azok se szólnak hozzám :D csak köszönünk egymásnak de azt is csak néha. Szóval mit tegyek ez ellen hogy bárkivel eltudjak lenni? Persze nem kell mindnekivel jóba lenni, de így majd ők sem akarnak velem beszélni mert én is ilyen vgyok, ha ők nem , én se. LEhet ők is ezt ogndolják. Mit csináljak? Van valaki vagy volt ilyen helyzetben? Köszi aki válaszol: D
2011. okt. 20. 17:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Kezdj el beszélni, ennyi a trükk.
2011. okt. 20. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Pont ilyen helyzetben vagyok :) Valahogy nem tudok annyira az osztály része lenni, hiába nem utál senki..
2011. okt. 20. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Sz*rjál beléjük, és szerintem az osztályon belül érezd úgy magad hogy Te külön vagy mint Ők és tök jól elvagy.Tehát ne legyél szomorú, rossz kevü.Egy idő után ha látják hogy magabiztos, csaj vagy, aki jól érzi magát.Ők fognak rád menni.
2011. okt. 20. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszkösz : D
2011. okt. 21. 15:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!