Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy kérjem meg anyáékat,...

Hogy kérjem meg anyáékat, hogy engedjenek tovább gépezni?

Figyelt kérdés

15 vagyok és a korombeliek van, hogy akár hajnali 3-ig is fent vannak Facebookon... Főleg nyáron. Nekem pedig ki van szabva: fél 11-kor vége, kikapcs, alvás. De miért? Nem gépezek OLYAN nagyon sokat, szerintem kábé annyit mint a korosztályom, szóval igazságtalannak érzem. Amikor estefele kimegyünk a barátnőimmel, akár 11-ig is elengednek, sőt voltam már 12-ig buliban (bár szerintem ez is elég korai, rájukhagytam).

Amikor simán odaállok, megkérdezem, hogy én miért nem gépezhetek tovább este, igazából semmi okot nem mondanak csak annyit hogy "mert nem". Mit tegyek?


2011. júl. 31. 15:57
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Anya! szeretnék tovább gépezni!
2011. júl. 31. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
77%
"fél 11-kor vége, kikapcs, alvás. De miért?" mert normális szüleid vannak, azért
2011. júl. 31. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
69%
facebookozni reggel is tudsz...
2011. júl. 31. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
85%
Örülj, hogy tőrödnek veled és nem hagynak hajnalig gépezni.
2011. júl. 31. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
86%
Nagyon helyes, hogy nem engedik. Elég baj, hogy a mostani gyerekek az interneten élik le az életüket...
2011. júl. 31. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
De elég cikinek érzem, mert pl. MSN-en is én lejövök olyan negyed vagy fél 11 körül, és akkor kérdezik hogy "nem engednek tovább vagy mi?"...mintha gyerek lennék vagy nem is tudom:\
2011. júl. 31. 16:01
 7/20 anonim ***** válasza:
77%

Atyaúristen.... talán azért, mert az éjszaka arra való, hogy aludj? tudod, a szervezetnek szüksége van a pihenésre, erre pedig az az időpont a legalkalmasabb, amikor mások még a facebook előtt lógnak... komolyan, próbálj már egy kicsit érettebben gondolkodni...


A szüleid normálisak, ennyi az egész. Én azt sem engedném a gyerekemnek, hogy fél 11-kor még gépezzen.

2011. júl. 31. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
84%
15 évesen nem kell hajnali 3-ig gépezned. Fél 11-ig bőven elég. A szüleid tudják, hogy az éjfél előtti alvás a legegészségesebb, amire ebben a korban szüksége is van a szervezetednek.
2011. júl. 31. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
87%
Nem ciki, hogy nem leszel zombi a sok gépezéstől és nem nappal alszol éjszaka helyett.
2011. júl. 31. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
67%
feküdj le korábban, mondjuk 20-kor, és hajnal 3-kor kelj fel
2011. júl. 31. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!