Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Rettentő dühítő már!

Mit tegyek? Rettentő dühítő már!

Figyelt kérdés

Sziasztok! A párom édesaanyja velünk él(72 éves).A lányunkés én is több alkalommal észrevettem már,hogy beleiszik az üdítőbe,nem önt magának.bezzeg ah kínáljuk ő tiltakozik,és minden édesített löttynek elmondja. Ma történt,hogy(egészségi okok miatt nem főzhetek,ezért a helyi étteremből hozatunk ebédet),hogy uyge szépen éthordóba hozzák az ennivalót.Külön megvan az anyósé külön a miénk. Anyós megette az ő részét ebédkor,lányom is és én is a saját adagunkat.Férjemnek bele tettem egy tálba,mert dolgozott.(általába 3kor ebédel,amikor hazaér). Mentem ki a konyhába és megláttam,hogy az anyós a párom ebédjét "dézsmálja".nagyoin nagy akaraterő kellett hozzá,hogy ne hogy valami csúnyát mondjak neki...Mert nem az,ha éhes vegyen egy külön tányérba külön kanállal,nem azzal amivel eszik! Remélem értitek.Bármivel kínáljuk amit mi veszünk,nem fogadja el,amit én főzök abból is épp,hoyg eszik. Viszont sunyiba meg állandóan bele eszik-iszik mindenbe.Mit tegyek? Előre is nagyon köszönöm!!!

35N


2011. júl. 7. 17:22
 1/7 anonim ***** válasza:
14%

nyisd ki neki az utcaajtót

legalábbis én ezt tenném a helyedbe

érted ugye?

22/F

2011. júl. 7. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát, ez nehéz ügy, és sajnos nem is fog javulni.

Szerintem tegyél el egyet külön a férjednek, vagy üdcsit magatoknak, és tarts elől egyet, amit "dézsmálhat" (ami tulajdonképpen az övé, csak nem tud róla).

Meggyőzni már nem fogod tudni, meg talán nem is érdemes ezen vitázni...

Majd írd meg mi lett...

2011. júl. 7. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
??? Kedves első, ha neked is kinyitják majd az utcaajtót ilyenért (vagy bármiért) 50 év múlva, mit fogsz vajon szólni?
2011. júl. 7. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Tudod ez olyan dolog, hogy az egyutteles soran kijonnek problemak (ha szerencses vagy, aprobb dolgok, mint ez). Mindenkinek van valami es idovel ezek az embert elkezdik irritalni, de biztos, hogy nektek is van valami, amiert o nem szol. O 72 eves, megvaltozni mar nem fog. Megsertodni viszont igen. Tartsatok kulon a kajat. Legyen elkulonitve, hogy a hutoben egyik polc az ove, a tobbi a tietek. Tehat ami a masik polcon van, megszokja, hogy nem az ove, nem nyulhat bele. Egy probat meger, de nagy valtozast ilyen korutol ne varj. Addig orulj, meg van a ferjednek anyukaja. Ha mar nem lesz, meg ez a kontarkodasa is hianyozni fog!
2011. júl. 7. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Az a baj,ha elkülönítjük a mi ennivalónkat,akkor is bele eszik,nem igazán érdekli.Szólni meg nem szeretnék neki,mert nem akarok vitázni vele.meg a kislányunk is sokszor nem kért ennivalót,mert félt,hogy abba is beleevett az anyós.
2011. júl. 7. 17:37
 6/7 anonim ***** válasza:
Negyedik vagyok: tenyleg nagyon rossz szokas, de hidd el, ennyi idos mar nem valtozik, csak megsertodne, aztan par nap mulva minden ugyanott folytatodna, ahol abbahagyta.
2011. júl. 7. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
És ha másik hűtőt vennétek, amiről nem tud?
2011. júl. 9. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!