Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyával nagyon összevesztem,...

Anyával nagyon összevesztem, ami tettlegességig fajult. Tiszta kék-zöld foltos vagyok, és rettentő sok hajam kitépte. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nem tudom elviselni,gyűlölöm!!!Tegnap bepiált,és mondtam neki,hogy nem kéne...Erre,hogy ameddig ő keresi a számba a kenyeret addig ne szóljak semmit. Aztán elkezdett velem kiabálni,amit én se hagytam,és csúnya dolgokat mondtam,mire teljesen megbolondult és ha nincs ott apu agyonüt. Mit tehetnék ilyen esetben? Nem tudok vele együtt élni,de még tanulok, és rokonaim sincsenek már akihez esetleg elköltözhetnék.
2011. júl. 15. 09:21
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
85%
jelentsd fel...
2011. júl. 15. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Azért ez nagyon durva! Azt hiszem én is mennék a rendőrségre. Akkor legalább valószínűleg többet nem merné ezt megtenni.
2011. júl. 15. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
rendőrséfre elmész tegyél feljelentést és vetess látleletet
2011. júl. 15. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Rendőrségre feljelentést tenni, akár apud is veled mehet. De legközelebb ne legyél olyan hülye, hogy egy részeg emberrel nekiállsz veszekedni!
2011. júl. 15. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves vagy? Apád milyen viszonyban van anyáddal és veled? Ő is iszik?
2011. júl. 15. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
56%

hát ez nagyon durva :/ ... Én is voltam már ugy h nagyon megvert...kikészultem ..és el akartam huzni otthonról.. és megolni magam ... de nem tettem... utána láttam rajta hogy megbánta. Próbálj vele elbeszélgetni! .. nyugodtan .. hogy gondoljon bele ebbe az egészbe amit tett, hogy ha valaki meglátja rajtad a kék-zold foltokat, hogy mit mondj neki, hogy honnan szerezted... és ha még esetleg tovább fajult volna? h megol? ..h bele gondolt már abba?? ..

és fenyegesd meg, ha még 1x előfordul, feljelented..

Próbálj meg elmenni egy kis időre valamelyik barátnődhoz! .. csak vigyázz, nemhogy még ezért is képes lenne megverni ...

2011. júl. 15. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
88%

Ha más alkalommal is megpróbálja, védekezz!Ne hagyd, hogy boxzsáknak használjon. Az internet arra is jó, hogy megtanuld a pontokat, ahol pontos ütéssel kivonhatod a forgalomból 1-2 órára.

Tudja meg minden szomszéd, rokon, tanár most is, hogy mi történt, mitől vagy kék-zöld, nehogy még a végén, majd ha te győzöl, ő legyen a mártír.

Apád milyen apa, hogy eltűri, hogy verjen?

2011. júl. 15. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
82%

Menj el a családsegítőbe, vagy az önkormányzat gyámügyeséhez, mutasd meg a foltokat, és mondd el, hogy piál anyád. Behívják , vagy elmennek hozzá, és megpróbálják emberi viselkedésre szorítani.

Gyűlöletes, amit az alkohol tesz a szülőkkel. Ha független, igyon, míg belepusztul, de ha gyereke van, viselkedjen és fékezze meg magát.

Vigyázz magadra, hidd el, hogy együttérzek veled, és dühös vagyok a tehetetlenségtől.

2011. júl. 15. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
79%
Hát, jahe z bennem is felmerült, hogy h azt mondod apa ott volt, és megvédett az agyonütéstől, akkor miért hagyta, hogy foltosra verjen, és kitépje a hajad???
2011. júl. 15. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Nem iszákosak,tegnap úgy döntöttek jól érzik magukat kicsit,és ittak,ebben a nagy melegben meg nagyon megártott nekik. Feljelenteni nem akarom,mert ez volt az első alkalom,de anyám teljesen begurult,mint egy nem normális. Apu akkor jött be,és látta,hogy mit csinál és gyors kivitte a szobámból. Előtte nem tudta,hogy mi összevesztünk. Apu nagyon sajnálja ami történt,anyára rá se tudok nézni!!! Pár nap múlva elbeszélek vele,hogy mégis tisztában van-e azzal,mit tett,és hogy nekem ez mennyire fáj,nem csak fizikailag hanem lelkileg is...Köszönöm a válaszokat!
2011. júl. 15. 10:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!