Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ki szokott fingani a párja...

Ki szokott fingani a párja előtt? Páromnak szokása hogy mellettem is oda fingik. Azzal nincs semmi gond csak ne lenne büdös.

Figyelt kérdés
ilyenkor már szinte öklendezek.. ő meg csak röhög. Köszi a válaszokat! 23L
2011. júl. 7. 20:11
1 2 3 4 5
 21/46 anonim ***** válasza:
67%
Nekem sajnos nagyon gyenge a záróizmom, így hiába akarom, sokszor nem tudom visszatartani, így nekem néha kirepül egy-két galamb, pedig lány vagyok. És engem nem zavar, ha a barátom is elereszt egyet-egyet. Persze direkt nem pukizik oda, de este ha betespedünk a tv elé, akkor nem küldöm ki, ha egy galamb pont ki akar jönni. Nálunk ebből nincs probléma.
2011. júl. 7. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/46 anonim ***** válasza:
68%

kössz annak aki leszavazott azért mert azt írtam hogy emiatt szakítottam mert a képembe böfögött, meg fingott a párom.... látom van akiknek a gusztustalankodás tetszik.

természetesen más az, hogyha valakinek a záróizmával van a baj, vagy eltelik néhány év, v hónap a kapcsolatban és akk jön ki egy puki néha-néha, de nekem pár nap után fingottak és büfiztek a képembe közbe nevetett egy jót ezen a barátom... :D vagyok annyira igényes h ezt nem tűröm el.... leírom, és leszavazzák 30%osra a válaszom... hát gratulálok a szavazónak.

2011. júl. 7. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/46 anonim ***** válasza:
89%

Te, mesélek én neked még ocsmányabbat. Volt egyszer egy pasim: magasan kvalifikált értelmiségi, kutatóintézetben dolgozik, PhD-hallgató. Hát nála nagyobb finggépet nem látott a világ.


Mikor jártunk, először csak műfingot produkált (tudod, amikor az ember a szájához teszi a karját, és úgy fúj). Mivel ezen én is nevettem, felhatalmazva érezte magát arra, hogy onnantól kezdve igazi fingorászással szórakoztasson. Egyik reggel arra ébredtem, hogy hatalmasat durrogtatott. Ignoráltam, gondolván, hogy véletlenül kicsúszott, van ilyen. Hát de nem! A kedves érdeklődött, hogy hallottam-e. Mondtam, hogy igen.


Innentől kezdve nem volt megállás: be nem állt a fara. Volt, amikor a meghitt csendbe fingott bele, és sajna iszonyat záptojásszaga is volt.


Egyszer mentünk a villamoson, nem voltak rajta túl sokan. Hát valami irtóztató záptojásbűz csapta meg az orrom. Kétségbeesett tekintettel ránéztem a kedves páromra, hogy: ugye nem ő volt? Mire ő téglavigyorral bólogatott, hogy bizony de!


Volt ennek az exemnek egy szintén kutató haverja, aki, ha ott volt, szintén állandóan fingorászott. Tapadós alsógatyában flangált fel s alá, és kórusban durrogtattak. A haver időnként egy-egy büfögésszólóval díszítette a szellentésszimfóniát.


Ja, és megállapodásuk volt, hogy minden egyes fing után csettintenek egyet, hátha a másikuk nem hallotta.


Sajnos elkövettem azt a hibát, hogy nem állítottam le őt (őket) időben. Mindenesetre tanultam az esetből. Hiába kértem már a kedvest, hogy fejezze be, nem tette, sőt inkább azt javasolta, hogy én is szálljak be a közös szellentésbe. Nem tettem.


Hát... vonja le mindenki belőle a tanulságot.

2011. júl. 7. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/46 anonim ***** válasza:
26%

én is, az elején még elnéztem, mert kicsúszhat... de mikor feküdtünk az ágyban, és épp kelt ki épp, pont az orrom alá durrantott... aztán rendszeressé vált... majd jött a böfögések sorozata, a folyamatos evés, mellette meg ugye ezek amik a kajálással járnak :S:D és nem volt baja sem, mondta h ő imád enni, fingani, böfögni... mert ez természetes...oké, csak ne kb 4 nap járás után kezdje el ezt előttem művelni... aztán csodálkozott miért nem akartam vele lefeküdni, v egyáltalán megcsókolni....

hát mikor kakilt, és visszajött a szobába, akkor mondta h ő szeretne vmit... nemnagyon volt ehhez sem gusztusom :/

2011. júl. 7. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/46 anonim ***** válasza:
30%

Ja, azt elfelejtettem mondani, hogy az én kedves párom szeretett nyitott ajtónál sz*rni (így spórolt a villannyal).


http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..

2011. júl. 7. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/46 anonim ***** válasza:
lenyúlta a budipapírt :D hahaha :DD meddig voltatok együtt?
2011. júl. 7. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/46 anonim ***** válasza:

Hát nem vagyok rá büszke, de 8 hónapig... Elég butácska voltam, hogy mindezt eltűrtem, de tanultam az esetből.


Szóval azóta mindig tisztáztam a fing-kérdést a kapcsolatok elején.

2011. júl. 7. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/46 anonim ***** válasza:
84%

hát zahh, nagoyn humorosan fogalmazol! :))) tetszett! be nem állt a fara! :) ez nagyon LOL :)))


mi simán nyomjuk egymás előtt a párommal, van már olyan szinten a kapcsolatunk, h ez ne jelentsen problémát. mondjuk direkt odadurrantani iszonyat suttyóság, de ha kicsúszik, akkor nem lehet mit tenni. kinyitom az ablakot, oszt jónapot .)

2011. júl. 7. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/46 anonim ***** válasza:
Mi nem szoktunk, de azért ha megtörténik, nem csinálunk belőle ügyet, sőt, akkor röhögünk rajta, na de ilyen eszünkbe nem jutna, hogy szándékosan a másik orra alá.
2011. júl. 7. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/46 anonim ***** válasza:
Mennyi ideje vagytok együtt?
2011. júl. 7. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!