Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ki szokott fingani a párja...

Ki szokott fingani a párja előtt? Páromnak szokása hogy mellettem is oda fingik. Azzal nincs semmi gond csak ne lenne büdös.

Figyelt kérdés
ilyenkor már szinte öklendezek.. ő meg csak röhög. Köszi a válaszokat! 23L
2011. júl. 7. 20:11
1 2 3 4 5
 41/46 anonim ***** válasza:

Megpróbálja a wc-n vagy az utcán intézni.

Én alvás közben szoktam, de azt nem tudom nem az orra alatt kiengedni.

De mi így szeretjük egymást.

2012. márc. 21. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/46 anonim válasza:

a legkorrektebb, ha te is fingasz előtte... és ennyi :) az hogy büdös vagy nem, azt szerintem nem tudja befolyásolni, de az ha röhög az olyan gyerekes :S


remélem azért te nem tartod magadba? :) kedves kérdező! :)

2013. ápr. 3. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/46 anonim ***** válasza:
71%
Hát ja, ganéj szag... Sajnos ez nagyon aktuális kérdés mindig nálunk is. Múltkor a lábán feküdtem a combján, mire odaszart. -.- Szokása... nem szólni előre. Aztán meg kiröhög.
2015. szept. 15. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/46 anonim ***** válasza:
23-as, ne haragudj, de én szétröhögtem a rekeszizmom. :-)
2017. jan. 14. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/46 anonim válasza:
Nálunk a barátnőm szokot terrorizálni, a fingjaival. Szerelmem szereti ha az orrom elött finghat. Előszeretettel fingik a takaró alá,utána a fejemre húzza, ahol nincs menekvés. Egyik éjszaka arra lettem figyelmes,hogy a barátnőm leguggolt a fejem fölé és lefingott telibe. Idegenek elött illedelnes, nőies, gyönyörű lány. De valójában egy vadmacska. De szeretem!
2017. febr. 18. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/46 anonim válasza:
#45-ös válaszoló! Ilyen csajt sokan elfogadnánk :D Többek közt én is...
2017. márc. 22. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!