Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ki szokott fingani a párja...

Ki szokott fingani a párja előtt? Páromnak szokása hogy mellettem is oda fingik. Azzal nincs semmi gond csak ne lenne büdös.

Figyelt kérdés
ilyenkor már szinte öklendezek.. ő meg csak röhög. Köszi a válaszokat! 23L
2011. júl. 7. 20:11
1 2 3 4 5
 31/46 anonim ***** válasza:
55%

ezt birom a nőkbe, minden kis szar.ságból akkora ügyet kerítenek.

természetes dolog, és a büfi is az, most jobb kint mint bent nem??vagy a nők nem finganak??dehogynem.

most ha nem megy el wc-re mert kicsuszik akkor ez van.

én itthol kivéve ha kajálunk vagy vendég van ahol kijön ott kijön, nem fogok futkozni az ágyból pl mert fingani kell

2011. júl. 7. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/46 anonim ***** válasza:
12%
bezzeg vendég előtt nem csinálod XD
2011. júl. 7. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/46 anonim ***** válasza:
22%

volt már vendég elött is, de ott jobban kimegyek inkább wcre, de ha egyszer ki akar jönni akkor kijön, én nem tartom bent az biztos,

ja meg kocsiba gáz, de az más kategória

2011. júl. 7. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/46 anonim ***** válasza:
67%

Azért álljunk már meg, vannak határok. Ha épp kicsúszik egy, ott egye meg a fene. Ha akár naponta, akkor ez van, de nem szándékosan!

Az a pasi aki viszont aki 10 percenként felveszi a szellentőpozíciót hogy minél jobb akusztikát biztosíthasson a távozó gázoknak és telef*ngja a szobát úgy, hogy gázálarcban lehet csak közlekedni, majd elégedett mosollyal a képén nyugtázza ha egy-egy mozdulat+hangeffekt különösen jól sikerült, az parádézzon inkább valami showműsorban a férfiasságával.

2011. júl. 8. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/46 anonim ***** válasza:
81%

Mi próbálunk arrébb settenkedni, esetleg tüsszentésnél vagy köhögésnél csúszik ki néha.

Nekem életem egyik legkellemetlenebb szituja:

Van egy kis szinteltolás, az alacsonyabb részen van a kanapé, mögötte a korlát, amögött meg az előszoba. A kutya pont ott játszott, felugrott a háttámlára, vissza az előszobába, én a korlát rúdjai között átnyúlva játszottam vele - a kanapén térdelve. Senki nem volt a közelben, kutyára nem vagyok tekintettel, így elengedtem.

3 mp-en belül előkerült valahonnan a férjem, felettem áthajolva odanyúlt a kutyához. Azonnal megcsapta a szag, fintorogva nézett körbe. Én mentettem a mundér becsületét és rosszallóan néztem a kutyára (aki rendre az orrunk alá fingik, így hihető volt). A férjem szentségelt, hogy egy ilyen kis kutyából hogy jöhet ki ekkora szag.


Néhány nappal később vallottam be, hogy nem a kutya volt... Akkor már nevettünk rajta :)

2011. júl. 8. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/46 anonim ***** válasza:
Egyébként később a férjem is próbálkozott azzal, hogy a kutyára fogja. Pechjére a kutya felkapta a fejét, odaszaladt és elkezdte a férjem hátsóját szagolgatni. Ezek után már kétkedve fogadtam a néhány másodperccel korábbi "fúúúj kutya, muszáj ezt itt??" megszólalást, ő meg vörös fejjel pislogott :)
2011. júl. 8. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/46 anonim ***** válasza:

Engem nem zavar a pukizás, én nő vagyok de eleresztek egyet kettőt, főleg mikor fekszem vagy ülök akkor a párom mellett, én nem tudok kirohanni a wc-re mert jelenlegi állapotom miatt még a székről is nehezen tudok felkelni.

Igaz néha elég kellemetlenül érzem magam, de ezt az időszakot így kell átvészelni.

2011. júl. 8. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/46 anonim ***** válasza:

Ez a kicsuszik dolog azért érdekes nekem mert akkor hogyhogy nem fosnak be többen?Érdekes ha az emberre rájön a szapora akkor is elér a wc ig.

Nálunk nem szokás egymás mellet fingani.Egyszer csuszott ki a páromnak.elnézést kért és anyi.

2011. júl. 8. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/46 anonim ***** válasza:
Kicsuszikra azt értem hogy pl. egy erős tüsszentés közben vagy bármi ilyen, amit nem tudsz megakadályozni.
2011. júl. 8. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/46 anonim ***** válasza:
34%
18%-os, te tuti szingli vagy.....
2012. jan. 28. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!