Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet elérni hogy a...

Hogy lehet elérni hogy a férfi ne érezze magát annyira nyeregben és hajtson egy kicsit a kegyeinkért?

Figyelt kérdés
2011. júl. 7. 21:47
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Légy alig elérhető.
2011. júl. 7. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 Vree ***** válasza:
64%
Ajánlj neki valami olyan pluszjutalmat ami felcsigázza.
2011. júl. 7. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
47%
Keress normális pasit, bár annak lehet te nem fogsz kelleni ha ilyen gyerekes játszmáid vannak.
2011. júl. 7. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
68%
Le kell cserélni olyanra ahol Te ülhetsz a nyeregbe.
2011. júl. 7. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
64%

A megközelíthetetlenség visszaüthet, lehet, hogy az a férfi keres mást.

Ebben az esetben mit jelent az, hogy nyeregben érzi magát?

Szvsz az alaptermészetétől is függ, ki mennyire hajt.

Egy női meghatározással élve "jó pasi", aki ezt tudja is magáról, kevésbé fog hajtani, mert megszokta, hogy szinte a nők futnak utána. A kevés előnyös tulajdonságokkal rendelkező hajtani fog ne félj, persze, ha már nem törte meg lelkileg a sikertelenség, mert akkor passzív. Szintén passzív az az előnyös tulajdonságokkal rendelkező férfi, aki külső és belső kiemelkedő értékeivel nincs tisztában.

Légy csak elérhető, tégy lépéseket is, ha nem akar, sehogy sem fog. Téves elképzelés az, hogy az elérhetetlenért küzd mindenki, ehhez csak nagyon kevesen elég elszántak.

2011. júl. 7. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
81%
Nem tudsz mit csinálni. Egy férfi vagy hajlamos hatalmaskodni, vagy nem. Az ilyen típus nem bírja, ha nincs nyeregben, nem hever a lába előtt a nő, és keres helyette olyat, aki megteszi.
2011. júl. 7. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
66%
éreztesd vele hogy elveszíthet...
2011. júl. 7. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
78%

Gondoltam leírom a tapasztalataimat röviden, talán érdekes lehet:


A korábbi fiúkkal való kapcsolatomban nem voltam sem különösen távolságtartó, sem nem adtam túl könnyen magam, úgyérzem, hogy sikerült maradnom az arany középúton. (Kivétel ezalól amikor nem akartam az illetőtől semmit, mert volt "egyéjszakás" kapcsolatom és egy szexbarátságom is.)


Azonban a csalódások mégis felőröltek lelkileg és a fent említett kivételek sem lendítettek az önbizalmamon. Mondjuk ki...ribinek éreztem magam.


Megfogadtam, hogy a következő fiúnak bizony majd meg kell küzdenie értem, huzamosabb ideig "tepernie".

A következő fiú a jelenlegi párom, a vőlegényem.:)


Amikor megismerkedtünk, csodálatos első randink volt, Margit-sziget, séták, titkos vágyak, stb. A végén nagyin csábított, hogy menjünk fel hozzá. Persze nem mentem...

A második randin mozi, séta, Margit-sziget, már nagyon szerette volna, hogy elmenjek hozzájuk.

A harmadikon sem úgy terveztem, hogy engedek, de egy újabb csodálatos nap után (és több óra kérlelés után) mégis engedtem a csábításnak és ott aludtam náluk. Frenetikus volt, életem egyik legjobb élménye.


A vicc, hogy utólag elmondta, hogy maximum egy esélyt (randit) adott volna még a ismerkedésnek, ha nem "adom be a derekam", akkor hagyja is a dolgot. Vagyis pont ott akartam bekeményíteni, ahol nem kellett volna.


Azóta is csodálatos a kapcsolatunk és imádjuk egymást.


Persze nem felejtettem el, a pasik túlnyomó része nem ilyen és biztosan túl könnyű prédának tartott volna.


23L

2011. júl. 7. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a válaszokat!

Leírom a szituációt.Van 1,5éve egy barátom aki 2 évvel fiatalabb.Fél évig udvarolt,és amikor fel akarta adni,akkor jöttem rá hogy szerelmes vagyok.Viszont előfordul hogy hisztizik,és képes engem hibáztatni,és rám véresen megsértődni mindenért.Nagyon megszokta hogy én nem akarom elveszíteni,és mindenáron meg akarom beszélni a dolgot,hívom,írok neki.


Most is ez történt.Besértődött a semmin,és eldöntötte hogy elmegy 4 napra bulizni.Na hát 2.napja hogy nem keres engem.Nyilván benne van hogy bulizik egész nap,meg akar leckéztetni,mert tudja hogy idegbajt kaptam tőle hogy elment,és kíváncsi hogy mikor fogom hívogatni hogy ellenőrizzem...A haverjai is biztos oltják hogy azért se írjon.


Teendő?Azon kívül hogy nem keresem persze.Viszont azt sem szeretném hogy akkor keressen mikor hazaér,mert az milyen már hogy na akkor rámér mert nincs dolga...

2011. júl. 8. 12:59
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Én nem élnék kapcsolatban olyannal, aki büntetni akar, ha valami nem úgy van ahogyan akarja. Ez egy kölyök, aki most kapott a lehetőségen hogy 4 napra kizárjon az életéből és azt csináljon, amit akar. Nem érett a kapcsolatra.

Teendőd? Keress olyan pasit, aki szeret téged. Benne bízni fogsz, és nem fog ilyen gyerekesen viselkedni veled.

2011. júl. 8. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!