Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek sok ennyi időt...

Szerintetek sok ennyi időt együtt tölteni? Megunjuk majd egymást?

Figyelt kérdés
Párommal amióta együtt vagyunk (több mint egy éve) nem telt el nap hogy ne találkoztunk volna. A napirendünk úgy néz ki, hogy ő dolgozik én meg tanulok, de utána "rohanunk egymáshoz", tehát minden nap olyan 18h-tól 22-23h-ig egyött vagyunk. Ez napi 4-5 órát jelent, + hétvégén együtt alszunk, vasárnapokat együtt töljük reggeltől estig. Tudom hogy ez egyénfüggő de idővel lehet ebből probléma? Egyenlőre el se tudnám képzelni hogy máshogy legyen, de nem tudom mennyire egészséges ez hogy még eddig egy napunk se volt egymás nélkül, és meló/suli után is rögtön találkozunk, amint csak lehet. Van aki hasonlóan volt/van? Tapasztalatok, mi lesz ebből később? (Gondolom nem arad örökre így.)
2011. júl. 8. 11:48
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha mindketten vágytok az együtt töltött időre, szerintem nincs ebből probléma. Próbáljatok meg minél változatosabb programot csinálni arra az időre, amikor együtt vagytok. Sportoljatok, kiránduljatok stb. :)
2011. júl. 8. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
79%
mi az 1. közös éjszakánk után összeköltöztünk. e mellett egy munkahelyen is dolgoztunk. már házasok vagyunk,2 gyerekkel. ez egy jó kapcsolatban nem okozhat gondot. DE: azért kell magánélet,az h mást is csináljatok,pl barátokkal elmenni külön,vagy valami hobbi. akkor nem lehet baj
2011. júl. 8. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
3 éve vagyok együtt a párommal, azóta együtt is élünk, egy egyetemre és szakra járunk, egy csoportba... Napi 24 óra... És NEM untam soha! Vannak külön barátaink is, eljárunk velük találkozgatni, vannak közös barátaink is. Ez nem szabályszerű, hogy ki mikor unja meg a másikat. Szerintem kár ezen törnöd a fejed, úgyis érezni fogod, ha egyszer "sok" lesz, akkor majd változtattok, esetleg váltasz... De ilyen nincs, hogy "később az lesz, hogy...". Mindenki más. Mi már közös vállalkozáson is gondolkozunk, mert megbízunk egymásban, barátként, társként, "munkatársként". Sokan mondogatták az összeköltözésnél is, hogy "jaj, korai lesz az". Pedig előtte is voltak hosszabb kapcsolataim, náluk eszembe se jutott. A mostani pedig... egyértelmű volt mindkettőnk részéről, hogy ezt akarjuk. Együtt élni... és együtt lenni minél többet. :)
2011. júl. 8. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Használjátok ki, ez a legszebb időszak a szerelemben, hamarosan úgyis eljön a leválás időszaka, nem tudtok ellene tenni semmit.

Nálunk 1,5 évnél kezdődött.

2011. júl. 8. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
nincs leválás!! ha van az már gáz! mi 6 éve vagyunk együtt és minden nappal szorosabb a kapocs. ez a normális egy jó kapcsolatban nem a leválás
2011. júl. 8. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Egyetértek az előttem szólóval: ha már leválás van, az gáz. Mindenkinek van magánélete, amit tiszteletben kell tartani, az is emberfüggő, ki mennyi időt szeret a párjával tölteni és mennyi igénye van egy kis egyedüllétre, de ez az évek során nem szabadna, hogy nagymértékben változzon.

Mi pár hónap múlva leszünk három évesek, együtt élünk, de ha már valami ok miatt pár napot nem tudunk együtt lenni, nagyon hiányzunk egymásnak.

2011. júl. 8. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha szeretitek igazán egymást nem unjátok meg, csak figyeljetek a változatosságra, hogy ne mindig ugyan azt csináljátok. Mi párommal leragadunk a TV előtt... dög unalom!
2011. júl. 8. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Mi is ilyenek voltunk/vagyunk.10éve müködik hogy sülve föve együtt vagyunk.az a lényeg hogy mindketőtőknek jo legyen,ha ez igy jo akkor hajrá.
2011. júl. 8. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
En is ilyen nadragban jarok minnt te. A parommal egyutt vagyun tobb mint harom eve es eleinte aggodtam, hogy ez egezseges a kapcsolatnak es hogy nem lesz elobb utobb ebbol megszokas vagy megunas. Es rajottem annyi idot kkell toltenunk egyutt ami kielegito mindkettonk szamara. A mai napig is ugyanigy vagyun es semmi nem valtozott, de ha netalan idovel fog is akkor tudni fogom hogy azok az eveket szepen es szerelmesen tolthettem el! Nincs miert felj!!!jol megvagytok szeretitek egymast es annyira mindegy, hogy mennyi idot toltotok egyutt a lenyeg, hogy igy a legjobb nektek!!!
2011. júl. 8. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2011. júl. 9. 08:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!