Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Valakinek tűnt már el ismerőse...

Valakinek tűnt már el ismerőse/barátja/családtagja minden nyom nélkül, aki még a mai napig nem került elő?

Figyelt kérdés
2011. júl. 8. 12:58
1 2
 1/15 anonim válasza:
41%
Szendrey Júliának
2011. júl. 8. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
30%
Itt a városunkból eltűnt egy srác, kb. 4 évvel ezelőtt, Bp-en tanult, ha jól tudom, és ő még sajnos nem került meg...:(
2011. júl. 8. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
1%

Közeli ismerősöm volt akiről azt hitték eltűnt, de közbe elment a közeli erdőbe felkötni magát.

Úgy találtak rá arrajáró vadászok, utána még annyit hallottam hogy kb 1 hétig lógott a fán...:D

2011. júl. 8. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
79%

Igen, a testvérem nevelt gyerekeinek az apja, 50 felé közeledik, semmi nyoma. Oka nem volt eltűnni, sem elképzelni, hogy alaki miért ölné meg. Egy átlagember.Gondolják, hogy befogták rabszolgának. Már egy éve lesz, semmi nyom.

Békés megyében

2011. júl. 8. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
91%

A legjobb barátnőm 1998-ban 18 évesen, minden indok, és nyom nélkül eltűnt. Minden lehetséges úton és fórumon kerestük, mindhiába.

Aztán 9 évvel később csörgött a telefon. Ő volt. Percekig nem tudtam megszólalni a sírástól.

Sajnos cifra dolgok történtek vele, esélye sem volt jelentkezni.

2011. júl. 8. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
78%
A városunkban 2009 nyarán eltűnt egy idős hölgy, akinek mentális problémái voltak. Úgy tudjuk, hogy csak egy szatyrot vitt magával, a gyógyszereit, fontosabb iratait (személyigazolvány stb.) itthon hagyta. A családja és a rendőrség is kereste, de azóta sem tudunk róla semmit, csak annyit, hogy nem került elő. :( Nagyon sajnálom a hozzátartozókat, mert a mai napig sem tudnak megbékélni a gondolattal, amit meg is értek. :(
2011. júl. 8. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Ma 13:39-es válaszoló


Nem szeretnék tolakodni, de megkérdezhetem, hogy mi lett a barátnőddel? Miért nem tudott jelentkezni? És végül hazakerült-e?

2011. júl. 8. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Igaz, nem ismerosommel tortent, csak olvastam rola. Ki volt teve a helyi bevasarlokozpontban egy plakat egy 35 eve eltunt kislanyrol. Azota keresik...sokakat 10-15 eve...nagyon meg tud razni, mikor ilyet latok. Amugy a legtobb eltunes mogott nem bunteny all, hanem csaladon beluli vitak miatt valas utan egyik szulo illegalisan kiviszi oket az orszagbol es azert nem talaljak.
2011. júl. 8. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat. Engem is érdekelne mi volt a barátnőddel. Ha nem gond megosztanád velünk?
2011. júl. 8. 15:10
 10/15 anonim ***** válasza:
engem is érdekel mi volt a barátnőddel
2011. júl. 8. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!