Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok a Nándor,...

Mit gondoltok a Nándor, Botond, Zsombor, András, Kornél nevekről?

Figyelt kérdés
2011. júl. 8. 16:04
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:

A Nándor és az András nekem öreges, a többit szeretem.

31, N

2011. júl. 8. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
Szerintem mindegyik jó, az András és Kornél tetszik ezek közül legjobban. Amikor a fiamat vártam megfordult a fejemben az András név, de aztán a Kornél sokkal jobban tetszett, de a férjem leszavazott, így lett a fiunk Soma, ami a Kornél magyarított változata. (De ezt csak később tudtuk meg.)
2011. júl. 8. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
A Kornél nagyon tetszik, de a többi sem rossz.
2011. júl. 8. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
Kornél (L) Imádom ezt a nevet, szerintem nagyon vagány! Ha lesz egy fiam, tuti, hogy ez lesz a neve. (Már csak azért is, mert nagy Kosztolányi rajongó vagyok)
2011. júl. 8. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
A Botond és az András szépek, de nekem a többi nem tetszik.
2011. júl. 8. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:

A Nándor,Botond és az András tetszik nekem. A Zsombor,és Kornél nevekkel sincsen semmi probléma,teljesen normális nevek,de nekem nem annyira tetszik. Persze nem is nekem kell,hogy tetszen! :)


26/N

2011. júl. 8. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
Az András ok, a többi nem annyira. A Botond kiveri a biztosítékot! Nagyon gyakor név. Szerintem a legújabb generációban minden 10. ember Botond.
2011. júl. 8. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:

A Botond és Nándor szépek, de nem adnám, mert korábbi fiúkákra emlékeztetnének.

Az András szerintem túl kommersz, ha adnám is (pl ha így hívnák az apját) választanék egy másik nevet mellé, lásd pl. Zsombor.

A Zsombort és a Kornélt esetleg választanám, ha ebben egyeznénk ki a párommal. Azonban a fiunk neve az ő nevét fogja viselni, lányban már rugalmasabb. Még szerencse, hogy tetszik a neve:)

23L

2011. júl. 8. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:

Mind szép magyar nevek, tetszenek.

Nándor: Ismertem egy Nándi nevű srácot, nagy arc volt, számomra vagánysággal és fiatalsággal függ össze ez a név.

András: Rendkívül férfias, elég gyakori, de csak különleges Andrásokat ismerek, mindért odáig vagyok meg vissza:) Gondolkodtam rajta, hogy egyszer így hívnám a fiamat, de inkább akkor már a kicsit különlegesebb Andor verziót választanám.

Botond, Zsombor: átlagos, nem feltűnő, szép nevek.

Kornél: ez nem nagyon tetszik, női verzióban a Kornélia még elmegy, de így nem annyira. Én nem adnám a gyerekemnek. Akkor már inkább Kálmán (Kálmi:)

2011. júl. 8. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
13%

Nándor és András kicsit régies,(az előző generációra jellemző). De jobb mint a másik 3.

Botondkának, Zsomborkának meg Kornélkának azok a gagyi emberek nevezik a gyereküket akik részt vesznek a legújabb névadási divathullámban.(Bence, Máté, Kristófka, Áronka...)

2011. júl. 8. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!