Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezt nem értem. Miért nem veti...

Ezt nem értem. Miért nem veti fel a lehetőséget hogy ott aludjak? Miért nem akarja?

Figyelt kérdés

18éves lány vagyok, a barátom 20.

Tegnap előtt jöttünk haza egy 5napos nyaralásból természetesen együtt aludtunk, volt szex is, nagyon élveztük, szeretjük egymást.

És semmi baj a szexxel. És ő már előtt egy éjjelt aludt nálam egy kerti bulink miatt, hogy ne kelljen haza mennie éjjel.

És mondta most msnen hogy menjünk el 7végén strandolni és utána este vagy éjjel hazahoz ahogyan szokott,hát ledöbbentem. Most én komolyan én nem aludhatok nála?

Ez elég rosszul esik, azt hittem ilyen nyraalás után minimum eljutunk odáig hogy 7végente egymásnál alszunk, az apjával él, akivel bírjuk 1mást.

Sőt még olykor az apja kérdi minek visz haza éjjel erre a pasim ezt mondja : "Még nem tartunk ott hogy egymánál aludjunk"

De arra jó vagyok hogy d*gjon?? NEMÉRTEM:'(

Beadtam neki hogy nemjó a 7vége nekem programom van, teljesen felháborodott hogy miért nem szoltam előbb. Mondom semmi köze hozzá, erre irja "igen is van mert a barátnőm vagy, azt hittem elöbb szolsz"

Persze ez csak blöff, de akkoris ez letaglózott, hogy ezek után nem aludhatok nála és nem is ajánlja fel:O


2011. júl. 8. 20:26
1 2 3 4 5
 11/44 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy rámenős lennél vele. Max mondod, hogy csak kíváncsiságból kérdezed, hogy miért nem szeretné, ha ott aludnál..Szerintem mi válaszadók hiába is írunk bármit, mert mi sem tudjuk/tudhatjuk a konkrét választ. Te pedig változtathatnál ezen úgy, hogy elé állsz vagy msnen megkérdezed ezt az ott alvás dolgot.
2011. júl. 8. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/44 A kérdező kommentje:
szerintem ha nem ajánlja fel nem akarja, vagy nem akar velem lenni éjjel romantikusan:( biztos nem szeret...
2011. júl. 8. 20:38
 13/44 anonim ***** válasza:
Bocsi, hogy ezt gondolom, de miért a menekülést választod inkább? Hogy nem keresed? Ez szerintem semmi jóra nem vezet. Bár nem ismerem a párod. De célszerűbbnek tartanám megkérdezni, hogy mi az oka. Feleslegesen aggodalmaskodsz, ahelyett, hogy rákérdeznél.
2011. júl. 8. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/44 anonim ***** válasza:
94%

Ez az! Tedd csak tönkre a kapcsolatodat a hisztivel! Nem gondolatolvasó a pasid.. Kérdezz rá, hogy zavarád-e, ha ottmaradnál! Nem gondoltál arra, hogy nem akarja rád kényszeríteni a dolgot? Ő ugyanúgy otthon malmozik, hogy "Nem mondja, hogy együtt aludhatnánk.." Pedig nagy valószínűséggel neki sem túl kényelmes még hazafuvarozni téged éjjel!

Az én pasim is mindig gavallér módon felajánlotta, hogy hazavisz, de mikor végül rákérdeztem, hogy nem akarja-e, hogy maradja, a megkönnyebbülés hulláma söpört végig az arcán..

Szóval most van itt az ideje, hogy megbeszéljétek! Mondhatod neki ugyanúgy, ahogyan nekünk mondtad: Azt hitted hogy a nyaralás után már érzi olyan komolynak a kapcsolatotokat, hogy megkérdezzen, nem akarsz-e náluk aludni. És utána már tudni fogod a választ!

2011. júl. 8. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/44 anonim ***** válasza:
78%
Ezt a "nem szeret, nem akar velem aludni" dumát meg felejtsd el, 18 évesen már gondolkodhatnál kicsit komolyabban.. akkor nem venné a fáradságot, hogy hazavigyen, nem mutat be az apjának, és nem megy veled nyaralni!
2011. júl. 8. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/44 anonim ***** válasza:
84%

Tippek, hát, figyelj, itt vagyunk én és a barátom. Anyu nagyon bírja meg minden, de nem akarja, hogy idegenek legyenek a házában, ne kelljen azon gondolkodni, hogy vajon kimehet-e éjjel egy szál pólóban wc-re vagy sem, hátha ott lesz a barátom, szóval a megszokott kis életét akarja. Nem akar senkihez sem alkalmazkodni a saját házában.Ez az egyik.

Aztán apám olyan durván hangosan horkol, hogy nem akarom, hogy ezt hallgassa, tök gáz. Plusz apám elég iszákos, eténként mindig úgy jön haza...veszekednek anyámmal é baromira nem akarom, hogy ő erről tudjon.

21/L

2011. júl. 8. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/44 anonim válasza:
57%
ti nők tudtok ám kavarni. nem k..vára mindegy h hol alszotok. szivasd magad, te buta vagy.
2011. júl. 8. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/44 anonim ***** válasza:
59%

Ne taktikázz, ne manipulálj, hanem őszinte legyél.

Kérdezz rá.

Amúgy meg lehet, hogy csak nem akarja, hogy erpszakosnak tűnjön

2011. júl. 8. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/44 A kérdező kommentje:
de könyörgöm mi azon az erőszak ha felajánlja ha nem akarom ugyis nemet mondok ha akarom ugyis igent.
2011. júl. 8. 20:48
 20/44 anonim ***** válasza:
Én azt nem értem, hogy miért nem lehet ezt vele megbeszélni. Egyszerűen csak megkérdezed, hogy mi lenne ha ott aludnál így mindkettőtöknek kényelmesebb lenne, vagy ha rendezni akarod vele ezt akkor azt is megkérdezhetnéd, hogy miért nem ajánlja fel azt, hogy aludj nála. Ha már szexeltek akkor szerintem eljutott oda is a kapcsolat, hogy ne idegenektől várj tanácsot hanem megbeszéld a pároddal a gondod felnőtt fejjel, nem pedig úgy, mint egy hülye tini aki azért rinyál, mert nem ajánlotta fel neki a barátja, hogy aludjon nála...
2011. júl. 8. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!