Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezt nem értem. Miért nem veti...

Ezt nem értem. Miért nem veti fel a lehetőséget hogy ott aludjak? Miért nem akarja?

Figyelt kérdés

18éves lány vagyok, a barátom 20.

Tegnap előtt jöttünk haza egy 5napos nyaralásból természetesen együtt aludtunk, volt szex is, nagyon élveztük, szeretjük egymást.

És semmi baj a szexxel. És ő már előtt egy éjjelt aludt nálam egy kerti bulink miatt, hogy ne kelljen haza mennie éjjel.

És mondta most msnen hogy menjünk el 7végén strandolni és utána este vagy éjjel hazahoz ahogyan szokott,hát ledöbbentem. Most én komolyan én nem aludhatok nála?

Ez elég rosszul esik, azt hittem ilyen nyraalás után minimum eljutunk odáig hogy 7végente egymásnál alszunk, az apjával él, akivel bírjuk 1mást.

Sőt még olykor az apja kérdi minek visz haza éjjel erre a pasim ezt mondja : "Még nem tartunk ott hogy egymánál aludjunk"

De arra jó vagyok hogy d*gjon?? NEMÉRTEM:'(

Beadtam neki hogy nemjó a 7vége nekem programom van, teljesen felháborodott hogy miért nem szoltam előbb. Mondom semmi köze hozzá, erre irja "igen is van mert a barátnőm vagy, azt hittem elöbb szolsz"

Persze ez csak blöff, de akkoris ez letaglózott, hogy ezek után nem aludhatok nála és nem is ajánlja fel:O


2011. júl. 8. 20:26
1 2 3 4 5
 31/44 A kérdező kommentje:

de nemértem azt a dumát amit bead az apjának, hogy "Még nem tartunk ott hogy egymásnál aludjunk"

de ott tartunk hogy keféljünk...érdekes

ha nem ismerném az apját azt mondanám szégyell.. de igy

2011. júl. 8. 21:09
 32/44 anonim ***** válasza:
100%
Akkor kerdezd meg tole!
2011. júl. 8. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/44 anonim ***** válasza:
100%

Nem olvastam el csak egy pár hozzászólást az elején.

Ne haragudj de szerintem már most szokj le arról, hogy egyenes beszéd helyett inkább trükközöl. A pasis SOHA nem fogják megérteni az ilyen reakciókat és kitalálni, hogy mi jár a valójában a fejedben.

Ülj le vele és egyensen kérdezz rá, hogy ezt miért mondta, hogy még nem tartotok ott és, hogy neked mi esett rosszul.Ebből ki tudtok indulni, de trükkökből nem. A jó párkapcsolat ALAPja a KOMMUNIKÁCIÓ! 18 vagy, még van időd megtanulni! Kérlek, a saját érdekedben kezd el! És ne a hülye női praktikákhoz nyúlj. 33N

2011. júl. 8. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/44 anonim ***** válasza:
73%
Amit mondott az apjànak azt akarja éreztetni vele, hogy még nem komoly a kapcsolatotok annyira, hogy megossza veled az àgyàt.Tehàt egyelõre igen dugàsra hasznàl és szórakozàsra.
2011. júl. 8. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/44 anonim ***** válasza:
100%
Ezért kellett volna várni legalabb 5-10 együttalvásra mielőtt szexre kerül a sor. Tiszta betegen viselkedsz, senki nem gondolatolvasó, mondd el neki, hogy mi a bajod s akkor tovabb nem ölöd az idegeid, ennek mi haszna van, hogy itt vered a nyálad, hogy de te így-úgy érzed magad, neki kell elmondjad, nem nekünk. Nem arról híresek a férfiak, hogy ecc-pecc süket utalásokból, ignore-ból kitalálják, hogy mi a baj, el kell mondani nekik s ennyi az egész
2011. júl. 8. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/44 anonim válasza:
78%
Ne haragudj de te is hibás vagy!! Mért lökted szét a lábad? Annyira megbonyolítod a helyzetet!!Szinte már szánalmas vagy!!!Kérdezd meg tőle h akkor mi van!!!Ha b.aszni tudsz akkor kérdezni is!!!Mit gondolsz hány nő volt már ien helyzetbe?! Gondolkozz már csajszi!!!!:S 22/L
2011. júl. 8. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/44 anonim ***** válasza:
100%

Ha ő nem veti fel azt a lehetőséget, hogy nála aludj, akkor vesd fel neki Te, hogy akkor ne hozzájuk menjetek először, hanem gyere egyből hozzám és akár együtt is aludhatnánk.

Vagy ha hazavisz akkor mond meg neki, hogy ne vezessen hanem gyere be hozzám és aludj itt.

Ha ott marad veled akkor kérdezd meg tőle, hogy Te miért nem tudtad nekem ezt mondani? Biztos mond valamit.

2011. júl. 8. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/44 anonim ***** válasza:
100%
Miért kell ezt az idióta taktikázást, blöffölést és besértődést játszani? Mi a szarért nem lehet nyíltan megkérdezni, hogy mi van? Miért?? A pasiknak tényleg az ilyen hisztérikák kellenek?
2011. júl. 8. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/44 anonim ***** válasza:

szerintem rendetlenség meg kosz van a szobájában és elötted szégyelli. Én is rohadt rendetlen vagyok,sokszor én sem akarom hogy itt aludjon nálam a pasim,mert szégyellem az állapotokat :D:D persze ezt nem mondom neki hanem kitalálok vmi dumát. Másnap aztán rendet rakok,takaritok,utána jöhet! Lehet hogy a pasiddal is ez a baj. Nyugi!

23/L

2011. júl. 8. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/44 A kérdező kommentje:

irta végül hogy kitalált még 1 verziót, ezt írta:

"meg kitaláltam még 1 jópofa dolgot 7végére, bár nemtudom igy h van progid érdekel-e azért leirom. azt is csinálhatnánk hogy elmegyünk strandolni nappal vagy akár délután együtt vagyunk éjjel meg elmegyünk éjjeli fürdőre és este meg nálam aszol, mert mikor nyaraltunk jó volt veled aludni és melletted ébredni, és ezt át akarom élni ismét... és akkor lustálkodnánk délelőtt mint nyaraláson.. de ha neked nemjó a 7vége ezt jövőhéten is akármikor megejthetjük, mert jólenne veled aludni és ismét melletted ébredni, mert már most nagyon hiányzol... vagy kitakaríthatjuk a medencét és napozunk és utána pancsolunk akár abban, és estére valami progi aztán itt alvás... mind1... joéjt csok"

2011. júl. 8. 22:55
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!